Dziś mamy 7 lipca 2020, wtorek, imieniny obchodzą:

26 czerwca 2020

Blitz Chess League - Wk 7 Final Stage. I miejsce zawodników z powiatu

fot. PS

fot. PS

Zawodnicy powiatu nakielskiego ponownie zajęli I miejsce w turnieju #międzynarodowym. W Wielkiej Brytanii po raz siódmy odbyła się liga szachowa - Blitz Chess League - Wk 7 Final Stage zorganizowana przez członka Angielskiej Federacji Szachowej oraz administratora klubu Halesowen Chess Club Online - Dustina Bowcotta. Grano tempem szachów błyskawicznych 3+2 w czasie 1 godziny i 50 minut.

Wyniki zawodów przedstawiały się następująco: I miejsce Kujawsko - Pomorski Związek Szachowy - Polska, II miejsce Schack 08 Norrkoping - Szwecja, III miejsce Hammersmith Chess Club - Wielka Brytania, IV miejsce EDLV Montreuil - Francja, V miejsce Alwoodley Chess Club Leeds - Wielka Brytania, VI miejsce Basildon Chess Club - Wielka Brytania, VII miejsce Tynemouth Chess Club - Wielka Brytania, VIII miejsce Club d'Echecs de Bischwiller - Francja.

Drużyna KPZSzach wystąpiła w składzie: Damian Kamiński (KSz Gambit Świecie) - III miejsce w kategorii indywidualnej - 42 punkty, Piotr Szybowicz (I LO Szubin) - 40 punktów, Adrian Kurz (Wielkopolski Klub Szachowy) - 35 punktów, Olaf Jagodziński (I LO Szubin) - 29 punktów, Alan Jagodziński (I LO Szubin) - 25 punktów, Mateusz Lewandowski (UKS OPP Toruń) - 25 punktów, Jarosław Wiśniewski (NOK Nakło) - 24 punkty, Aleksander Polak (Barcin) - 19 punktów, Dariusz Wargulec (I LO Szubin) - 12 punktów, Maciej Błociński (BKS Chemik Bydgoszcz / Wielka Brytania) - 2 punkty. Połowa wyżej wymienionych szachistów to mieszkańcy powiatu nakielskiego. W czasie epidemii drużynę I LO Szubin reprezentuje aż 7 graczy: Damian Kamiński, Piotr Szybowicz, Olaf Jagodziński, Alan Jagodziński, Jarosław Wiśniewski, Dariusz Wargulec, Maciej Błociński.
 
Materiał: P. Szybowicz
 
Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.
Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)