Dziś mamy 24 kwietnia 2019, środa, imieniny obchodzą:

11 lutego 2019

Bieżące utrzymanie dróg w gminie Szubin. Do 25 lutego trwa przetarg

fot. archiwum

fot. archiwum

Kto w 2019 roku zajmie się bieżącym utrzymaniem dróg gruntowych na terenie gminy #Szubin? Do 25 lutego trwa przetarg.

Gmina Szubin szuka wykonawcy, który zajmie się bieżącym utrzymaniem dróg gruntowych, w tym utwardzonych kruszywem drogowym, na terenie miasta i gminy w 2019 roku. Prace polegać mają na wyrównaniu podłużnym i poprzecznym korpusu drogi równiarką samojezdną z nadaniem jej prawidłowych spadów i jednoczesną likwidacją ubytków gruntowych i kolein oraz odpowiednim zagęszczeniu walcem samojezdnym. Przedmiot zamówienia obejmuje ok. 230 km dróg.

Obecnie trwa przetarg. Gmina czeka na oferty do 25 lutego.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Elewacje
Makijaż ślubny
Posnet Mobile HS EJ
sugerowana cena producenta: 1586,70PLN
Drukarki kodów kreskowych
1352PLN 985PLN
Meble łazienkowe
Zestaw wypoczynkowy na stelażu drewnianym
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Makijaż na każdą okazję
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)