Dziś mamy 10 grudnia 2018, poniedziałek, imieniny obchodzą:

10 października 2018

Bieg ku Niepodległości. Uczennice z Samostrzela na podium

fot: pow

fot: pow

7 października br. na boisku sportowym w Sadkach, w ramach obchodów 100 rocznicy odzyskania# przez Polskę Niepodległości, odbył się Bieg ku Niepodległości.

Organizatorami wydarzenia byli Gminny Ośrodek Kultury w Sadkach, Urząd Gminy w Sadkach, Szkoła Podstawowa w Sadkach i Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. W. Witosa w Samostrzelu. Pomimo zimnego, niedzielnego popołudnia wśród uczestników imprezy nie zabrakło uczennic ZSP w Samostrzelu,  które w biegu na dystansie 1600 m. stanęły na podium:

I miejsce zajęła  Zuzanna Mieszczak
II miejsce  zajęła Aleksandra Kowalik
III miejsce zajęła Dagmara Maciejewska

Zwyciężczynie otrzymały  pamiątkowe medale, dyplomy oraz upominki rzeczowe. Serdecznie dziewczętom  dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły oraz życzymy dalszych sukcesów !!!

Autor: Adrianna Grzegorek-Trybuszewska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)