Dziś mamy 27 stycznia 2020, poniedziałek, imieniny obchodzą:

26 czerwca 2019

Biedronki żegnają przedszkole. Uroczyste pożegnanie

fot.pow

fot.pow

„Coś się zaczęło i coś się skończyło; najważniejsze, że razem dobrze nam było”# - słowa te w pełni opisują dzień, w którym odbyła się uroczystość pożegnania najstarszych kolegów z grupy „Biedronki” z nakielskiego Słoneczka.

Na wstępie pani dyrektor bardzo serdecznie powitała wszystkich zebranych gości i zaprosiła do obejrzenia programu artystycznego przygotowanego przez przedszkolaków. Uroczystość rozpoczęła się polonezem, później były wiersze, piosenki i tańce. Po części oficjalnej absolwenci przedszkola otrzymali pamiątkowe dyplomy, książki i zdjęcia grupowe. Nie zabrakło przy tym ciepłych, wzruszających słów, podziękowań za wspólnie spędzony czas i gorących uścisków. Po zakończeniu uroczystości pani dyrektor zaprosiła wszystkich na słodki poczęstunek.

Drodzy Rodzice dziękujemy za okazane zaufanie, pomoc i współpracę, dzieciom życzymy udanych i bezpiecznych wakacji, a od września wielu sukcesów,  nowych przyjaźni i wytrwałości w dalszym zdobywaniu wiedzy.

materiał: Agnieszka Mróz – Niepubliczne Przedszkole Słoneczko

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Bydgoszcz walczy o tytuł Najlepszego Europejskiego Celu Podróży

Bydgoszcz to jedyne polskie miasto nominowane do udziału w prestiżowym konkursie #o tytuł -Najlepszy Europejski Cel Podróży 2020 (European Best Destination 2020), o który ubiegają się m.in. Praga, Madryt, Wiedeń czy Rzym.

(czytaj więcej)
0

Dzień bez opakowań foliowych. Dlaczego warto z nich zrezygnować?

Na całym świecie produkowane są gigantyczne ilości odpadów. Powstające każdego roku # wyroby z tworzyw sztucznych można liczyć w milionach ton.

(czytaj więcej)
0

Ciemieniucha u niemowlaka. Po czym ją poznać i jak się jej pozbyć?

Ciemieniucha jest jedną z najczęstszych przypadłości okresu niemowlęcego. #Najczęściej pojawia się w okolicy owłosionej skóry głowy i na brwiach. Wbrew obiegowym opiniom nie jest wynikiem niedbałości rodziców o higienę maluszka. Powoduje ją zbyt intensywna praca gruczołów łojowych, które ostatecznie ulegają zaczopowaniu, a zasychający łój tworzy grubą, łuskowatą skorupkę na skórze dziecka. Co warto wiedzieć i jak sobie radzić z ciemieniuchą odpowiada położna Renata Lustyk, ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

2019 w CEPiKu. Czas na podsumowanie roku

Niemal trzy tysiące autobusów, ponad 60 tysięcy jednośladów i # 770 tysięcy osobówek. To tylko kilka liczb pokazujących, co nowego pojawiło się w Centralnej Ewidencji Pojazdów przez cały 2019 rok.

(czytaj więcej)