Dziś mamy 24 lipca 2019, środa, imieniny obchodzą:

26 czerwca 2019

Biedronki żegnają przedszkole. Uroczyste pożegnanie

fot.pow

fot.pow

„Coś się zaczęło i coś się skończyło; najważniejsze, że razem dobrze nam było”# - słowa te w pełni opisują dzień, w którym odbyła się uroczystość pożegnania najstarszych kolegów z grupy „Biedronki” z nakielskiego Słoneczka.

Na wstępie pani dyrektor bardzo serdecznie powitała wszystkich zebranych gości i zaprosiła do obejrzenia programu artystycznego przygotowanego przez przedszkolaków. Uroczystość rozpoczęła się polonezem, później były wiersze, piosenki i tańce. Po części oficjalnej absolwenci przedszkola otrzymali pamiątkowe dyplomy, książki i zdjęcia grupowe. Nie zabrakło przy tym ciepłych, wzruszających słów, podziękowań za wspólnie spędzony czas i gorących uścisków. Po zakończeniu uroczystości pani dyrektor zaprosiła wszystkich na słodki poczęstunek.

Drodzy Rodzice dziękujemy za okazane zaufanie, pomoc i współpracę, dzieciom życzymy udanych i bezpiecznych wakacji, a od września wielu sukcesów,  nowych przyjaźni i wytrwałości w dalszym zdobywaniu wiedzy.

materiał: Agnieszka Mróz – Niepubliczne Przedszkole Słoneczko

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Odwołany lot podczas wakacji. Czy turystom przysługuje odszkodowanie?

Podróże samolotem uchodzą za pewny i szybki sposób przemieszczania się, dlatego są chętnie # wybierane jako środek transportu w czasie urlopów.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

"500+" za granicą? Czy rodziny otrzymają świadczenie?

Czy jeśli wraz z rodziną mieszkamy za granicą, ale jesteśmy zameldowani w # Polsce, przysługuje nam świadczenie wychowawcze „500+”?

(czytaj więcej)
0

Kierunek wakacje. Dlaczego warto wybrać lot czarterowy?

Coraz więcej osób interesuje się lotami czarterowymi. Przeloty organizowane przez # biura podróży potrafią kosztować znacznie mniej, niż te wykupione bezpośrednio u przewoźnika.

(czytaj więcej)