Dziś mamy 17 września 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

26 czerwca 2019

Biedronki żegnają przedszkole. Uroczyste pożegnanie

fot.pow

fot.pow

„Coś się zaczęło i coś się skończyło; najważniejsze, że razem dobrze nam było”# - słowa te w pełni opisują dzień, w którym odbyła się uroczystość pożegnania najstarszych kolegów z grupy „Biedronki” z nakielskiego Słoneczka.

Na wstępie pani dyrektor bardzo serdecznie powitała wszystkich zebranych gości i zaprosiła do obejrzenia programu artystycznego przygotowanego przez przedszkolaków. Uroczystość rozpoczęła się polonezem, później były wiersze, piosenki i tańce. Po części oficjalnej absolwenci przedszkola otrzymali pamiątkowe dyplomy, książki i zdjęcia grupowe. Nie zabrakło przy tym ciepłych, wzruszających słów, podziękowań za wspólnie spędzony czas i gorących uścisków. Po zakończeniu uroczystości pani dyrektor zaprosiła wszystkich na słodki poczęstunek.

Drodzy Rodzice dziękujemy za okazane zaufanie, pomoc i współpracę, dzieciom życzymy udanych i bezpiecznych wakacji, a od września wielu sukcesów,  nowych przyjaźni i wytrwałości w dalszym zdobywaniu wiedzy.

materiał: Agnieszka Mróz – Niepubliczne Przedszkole Słoneczko

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Pralka w kuchni? Dlaczego nie!

W polskich kuchniach zmywarki to już codzienność. Niemal każdy kuchenny projekt zakłada obecność tego rodzaju urządzenia z przyczyn praktycznych i ekonomicznych.

(czytaj więcej)
0

Przewijanie noworodka. Główne zasady

Dla początkujących rodziców pierwsze przewijanie nowonarodzonego dziecka często wiąże się ze stresem, poczuciem niepewności i strachu przed ryzykiem uszkodzenia# delikatnego ciałka noworodka. Wbrew pozorom czynność ta jest bardzo prosta, należy jednak pamiętać o zachowaniu ostrożności i stosowaniu kilku zasad. Instruktarz przewijania dziecka opisuje położna Renata Lustyk – laureatka konkursu „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

E-rewolucja. Cyfryzacja w służbie zdrowia

E-recepty w aplikacji mObywatel, profil zaufany potwierdzany w przychodni – to tylko kilka najnowszych ułatwień dla pacjentów#, które przygotowaliśmy wspólnie z Ministerstwem Zdrowia. W poniedziałek na briefingu w Siedlcach mówił o nich minister cyfryzacji Marek Zagórski.

(czytaj więcej)
0

Cukrzyca ciążowa. Jak sobie z nią radzić ?

Cukrzyca ciążowa to choroba dotycząca około 4-7% kobiet w ciąży.# Jest to jednostka chorobowa, na którą najczęściej zapadają przyszłe mamy. Ze względu na szerszy dostęp do diagnostyki, rozpoznawana jest ona u kobiet znacznie częściej niż kiedyś. Nieleczona cukrzyca ciążowa może stwarzać zagrożenie zarówno dla mamy jak i dla rozwijającego się płodu. Jak rozpoznać cukrzycę ciążową, jak ją leczyć, opisuje położna Alina Jedlińska – ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)