Dziś mamy 21 września 2019, sobota, imieniny obchodzą:

15 czerwca 2019

Biedronki z wizytą w szkole. Już po wakacjach przekroczą jej próg

fot.pow

fot.pow

12 czerwca dzieci z grupy „Biedronki” z nakielskiego Słoneczka wybrały się na wycieczkę do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4.

Celem wizyty było poznanie bliżej szkoły do której po wakacjach będzie uczęszczać większość z nich.  Przedszkolaki zostały bardzo ciepło przyjęte przez panią Beatę Tofil i uczniów klasy I, którzy pełnili rolę przewodnika. Spacer po szkole rozpoczęliśmy od sali lekcyjnej, gdzie dzieci miały okazję usiąść w ławce i przez chwilę poczuć się uczniem. Następnie przedszkolaki odwiedziły gabinet dyrektora, salę gimnastyczną, świetlicę, a także bibliotekę i stołówkę. Dużą atrakcją okazało się spotkanie przedszkolaków z koleżankami  i kolegami, którzy opuścili już mury naszego przedszkola. Wizyta w szkole była bardzo miła i przyjemna. Mamy nadzieję, że po wakacjach bez stresu i z uśmiechem na twarzach przekroczą próg szkoły.

Serdecznie dziękujemy za możliwość zwiedzenia szkoły.

materiał: Agnieszka Mróz – Niepubliczne Przedszkole „Słoneczko”

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

 

 

 

Oceń artykuł: 2 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Pralka w kuchni? Dlaczego nie!

W polskich kuchniach zmywarki to już codzienność. Niemal każdy kuchenny projekt zakłada obecność tego rodzaju urządzenia z przyczyn praktycznych i ekonomicznych.

(czytaj więcej)
0

Kocioł gazowy alternatywą dla „kopciucha”. Dlaczego warto zdecydować się na wymianę źródła ciepła?

Jesień coraz bliżej i już niebawem będziemy uruchamiać ogrzewanie w naszych domach.# To ostatni dzwonek, by wymienić zasilane węglem, przestarzałe i nieefektywne „kopciuchy” na kotły gazowe, które umożliwią zaoszczędzenie energii oraz oddychanie czystszym powietrzem.

(czytaj więcej)
0

E-rewolucja. Cyfryzacja w służbie zdrowia

E-recepty w aplikacji mObywatel, profil zaufany potwierdzany w przychodni – to tylko kilka najnowszych ułatwień dla pacjentów#, które przygotowaliśmy wspólnie z Ministerstwem Zdrowia. W poniedziałek na briefingu w Siedlcach mówił o nich minister cyfryzacji Marek Zagórski.

(czytaj więcej)
0

Cukrzyca ciążowa. Jak sobie z nią radzić ?

Cukrzyca ciążowa to choroba dotycząca około 4-7% kobiet w ciąży.# Jest to jednostka chorobowa, na którą najczęściej zapadają przyszłe mamy. Ze względu na szerszy dostęp do diagnostyki, rozpoznawana jest ona u kobiet znacznie częściej niż kiedyś. Nieleczona cukrzyca ciążowa może stwarzać zagrożenie zarówno dla mamy jak i dla rozwijającego się płodu. Jak rozpoznać cukrzycę ciążową, jak ją leczyć, opisuje położna Alina Jedlińska – ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)