Dziś mamy 22 lipca 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

15 czerwca 2019

Biedronki z wizytą w szkole. Już po wakacjach przekroczą jej próg

fot.pow

fot.pow

12 czerwca dzieci z grupy „Biedronki” z nakielskiego Słoneczka wybrały się na wycieczkę do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4.

Celem wizyty było poznanie bliżej szkoły do której po wakacjach będzie uczęszczać większość z nich.  Przedszkolaki zostały bardzo ciepło przyjęte przez panią Beatę Tofil i uczniów klasy I, którzy pełnili rolę przewodnika. Spacer po szkole rozpoczęliśmy od sali lekcyjnej, gdzie dzieci miały okazję usiąść w ławce i przez chwilę poczuć się uczniem. Następnie przedszkolaki odwiedziły gabinet dyrektora, salę gimnastyczną, świetlicę, a także bibliotekę i stołówkę. Dużą atrakcją okazało się spotkanie przedszkolaków z koleżankami  i kolegami, którzy opuścili już mury naszego przedszkola. Wizyta w szkole była bardzo miła i przyjemna. Mamy nadzieję, że po wakacjach bez stresu i z uśmiechem na twarzach przekroczą próg szkoły.

Serdecznie dziękujemy za możliwość zwiedzenia szkoły.

materiał: Agnieszka Mróz – Niepubliczne Przedszkole „Słoneczko”

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

 

 

 

Oceń artykuł: 2 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Odwołany lot podczas wakacji. Czy turystom przysługuje odszkodowanie?

Podróże samolotem uchodzą za pewny i szybki sposób przemieszczania się, dlatego są chętnie # wybierane jako środek transportu w czasie urlopów.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

"500+" za granicą? Czy rodziny otrzymają świadczenie?

Czy jeśli wraz z rodziną mieszkamy za granicą, ale jesteśmy zameldowani w # Polsce, przysługuje nam świadczenie wychowawcze „500+”?

(czytaj więcej)
0

Kierunek wakacje. Dlaczego warto wybrać lot czarterowy?

Coraz więcej osób interesuje się lotami czarterowymi. Przeloty organizowane przez # biura podróży potrafią kosztować znacznie mniej, niż te wykupione bezpośrednio u przewoźnika.

(czytaj więcej)