Dziś mamy 16 czerwca 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

07 czerwca 2019

Biedronki i Promyczki w Osieku. Przejażdżka bryczką po skansenie

fot.pow

fot.pow

06 czerwca dzieci z grupy Biedronki i Promyczki z nakielskiego Słoneczka# udały się na wycieczkę do Skansenu w Osieku.

Dzieci mogły na chwilę przenieść się w czasy, w których żyli ich pradziadowie. Wraz z przewodnikiem  zwiedziły wiatraki, chałupy, kościół, szkołę, remizę strażacką i kuźnię. Miały także okazję samodzielnie przygotować masło. Po zwiedzaniu, na dzieci czekał wiejski chleb z własnoręcznie zrobionym masłem, kawa zbożowa i maślanka. Jednak największą atrakcją była przejażdżka bryczką po skansenie. Zmęczeni, ale zadowoleni wróciliśmy do przedszkola.

materiał: A. Mróz Niepubliczne Przedszkole „Słoneczko”

Oceń artykuł: 1 3

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Dziękujemy za dodanie opinii. Niebawem pojawi się na stronie.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Botox i wypełniacze
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Sprawdzanie skuteczności hamowania
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Meble systemowe Dąb Sonoma/ Biały Połysk
Bindowanie dokumentów
od 6,00PLN
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Meble łazienkowe
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)