Dziś mamy 29 maja 2020, piątek, imieniny obchodzą:

07 czerwca 2019

Biedronki i Promyczki w Osieku. Przejażdżka bryczką po skansenie

fot.pow

fot.pow

06 czerwca dzieci z grupy Biedronki i Promyczki z nakielskiego Słoneczka# udały się na wycieczkę do Skansenu w Osieku.

Dzieci mogły na chwilę przenieść się w czasy, w których żyli ich pradziadowie. Wraz z przewodnikiem  zwiedziły wiatraki, chałupy, kościół, szkołę, remizę strażacką i kuźnię. Miały także okazję samodzielnie przygotować masło. Po zwiedzaniu, na dzieci czekał wiejski chleb z własnoręcznie zrobionym masłem, kawa zbożowa i maślanka. Jednak największą atrakcją była przejażdżka bryczką po skansenie. Zmęczeni, ale zadowoleni wróciliśmy do przedszkola.

materiał: A. Mróz Niepubliczne Przedszkole „Słoneczko”

Oceń artykuł: 5 3

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Nowoczesne zabiegi laserowe
Elzab Jota E
sugerowana cena producenta: 1783,50PLN
Żel UV 5ml
7,50PLN
Koloryzacja - nowoczesne techniki
Kalkulatory
od 6,90PLN
Sypialnia - jasny dekor i ryflowane uchwyty
Szczotki do włosów tytanowe Termix
0

Nie kupisz już miału do celów grzewczych. Zmiany od 1 lipca 2020 r.

Od 1 lipca 2020 r. będzie obowiązywał zakaz sprzedaży miałów z węgla kamiennego dla #gospodarstw domowych oraz kotłów o mocy poniżej 1 MW. Do dyspozycji kupujących pozostaną jedynie droższe paliwa.

(czytaj więcej)
0

Dzień Różnorodności Biologicznej. Dlaczego należy dbać o każdy gatunek?

Środowisko naturalne w ostatnich dekadach musi mierzyć się z wieloma wyzwaniami.# Niestety, za część tych problemów odpowiada człowiek i jego działalność, prowadząca m.in. do intensyfikacji efektu cieplarnianego. Obchodzony z inicjatywy ONZ Międzynarodowy Dzień Różnorodności Biologicznej (22 maja) to dobry moment, by zauważyć, że każdy z nas może przeciwdziałać negatywnym zmianom w światowym ekosystemie.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)
0

Pielęgnacja włosów w czasie pandemii koronawirusa. O czym warto pamiętać?

Trwająca pandemia jest odczuwalna we wszystkich dziedzinach życia, szczególnie nasze zdrowie jest# obecnie pod specjalnym nadzorem. To czas, kiedy powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na kondycję całego swojego organizmu. Nie zawsze jednak zdajemy sobie sprawę, że aktualna sytuacja może również negatywnie wpłynąć na nasze włosy.

(czytaj więcej)