Dziś mamy 5 czerwca 2020, piątek, imieniny obchodzą:

19 października 2019

Bicie rekordu przez przedszkolaki. Słoneczko przyłączyło się do akcji

fot. pow.

fot. pow.

16 października obchodziliśmy Światowy Dzień Przywracania Czynności Serca.

Z tej właśnie okazji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zorganizowała jak co roku bicie rekordu w pierwszej pomocy. Dzięki zaproszeniu Pana Łukasza Franków „Biedronki” i „Promyczki” z nakielskiego „Słoneczka” wraz z druhami z Ochotniczej Straży Pożarnej w Nakle nad Notecią przyłączyły się do bicia tego rekordu. Tego dnia dzieci najpierw zwiedziły remizę, a o godz. 12.00 przez 30 minut z wielkim zapałem i zaangażowaniem reanimowały fantom. Dzięki tego typu akcjom dzieci oswajają się z ważnymi zagadnieniami, kształtowane są właściwe nawyki – a pierwsza pomoc staje się dla nich czymś naturalnym.

Materiał: Sabina Gąsiorowska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 0 (0)

    Były kolega z klasy gimnazjalnej, w dniu 20-10-2019 08:02:48 napisał:

    Nowaczek pozdrowienia

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Bindowanie dokumentów
od 6,00PLN
Wypożyczalnia samochodów
Fotokubek z łyżeczką i kolorowym wnętrzem
34,90PLN
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Novitus Mała Plus
sugerowana cena producenta: 1217,70 PLN
Elzab K10
sugerowana cena producenta: 1586,70PLN
Pomoc drogowa
Narożnik z funkcją spania, możliwość wyboru tkanin
0

O Stowarzyszeniu Oficerów Więziennictwa. Czym się zamuje?

Przyglądamy się bliżej działalności Stowarzyszenia Oficerów Więziennictwa. Jaka jest jego #historia? Jakie stawia sobie cele? Do czego dąży w swoich działaniach?

(czytaj więcej)
0

Dzień Różnorodności Biologicznej. Dlaczego należy dbać o każdy gatunek?

Środowisko naturalne w ostatnich dekadach musi mierzyć się z wieloma wyzwaniami.# Niestety, za część tych problemów odpowiada człowiek i jego działalność, prowadząca m.in. do intensyfikacji efektu cieplarnianego. Obchodzony z inicjatywy ONZ Międzynarodowy Dzień Różnorodności Biologicznej (22 maja) to dobry moment, by zauważyć, że każdy z nas może przeciwdziałać negatywnym zmianom w światowym ekosystemie.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)
0

Zdrowe odżywianie podczas pracy zdalnej. Przepis na sałatkę w stylu toskańskim

Pomimo cyklicznego znoszenia obostrzeń wielu z nas wciąż pracuje w trybie #zdalnym. A to z kolei stanowi nie lada wyzwanie dla naszej codziennej diety. Inaczej bowiem komponujemy menu zabierane do firmy, inaczej podejść należy do planowania posiłków, pracując w domowym zaciszu. W obu jednak przypadkach kluczem jest zbilansowana dieta, zapewniająca siłę i energię na cały dzień intensywnej pracy.

(czytaj więcej)