Dziś mamy 10 lipca 2020, piątek, imieniny obchodzą:

11 września 2019

Bezpieczny powrót do szkoły z nakielską policją

fot. KPP Nakło

fot. KPP Nakło

Rok szkolny rozpoczął się na dobre i dzieci wróciły do szkolnych ławek. Do szkół wrócili też nakielscy policjanci, którzy rozpoczęli cykl zajęć profilaktycznych dla najmłodszych. Wszystko z myślą o bezpieczeństwie dzieci.

Z chwilą rozpoczęcia roku szkolnego działalność profilaktyczną w placówkach oświatowych działających na terenie powiatu nakielskiego rozpoczęli mundurowi z komendy w Nakle i podległych komisariatów. Jak co roku funkcjonariusze spotykać się będą z uczniami podczas pogadanek i rozmawiać będą z nimi na temat bezpieczeństwa.

Jedno z tego typu spotkań, nakielski dzielnicowy wspólnie z policjantką zajmującą się profilaktyką przeprowadzili wczoraj (10.9.19) w Szkole Podstawowej nr 2 w Nakle. Zajęcia zorganizowano dla uczniów klas I, a ich tematyka związana była z bezpieczeństwem w drodze do szkoły. Nie zabrakło też informacji na temat zasad zachowania się w kontakcie z osobami obcymi. „Pierwszaki” prócz wiedzy wzbogaciły się także w odblaski, których fundatorem była Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych z Nakła.

materiał: podkom. Justyna Andrzejewska / Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią

Oceń artykuł: 0 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Botox
Deska elewacyjna
Elzab K10
sugerowana cena producenta: 1586,70PLN
Kasa fiskalna ONLINE FAREX PRO600
1349PLN PROMOCJAPLN
Tonery Directions
27PLN
Fotokubek z kolorowym uchwytem w kształcie serca
24,90PLN
Sprawdzanie świateł
Narożnik z funkcją spania, 6 kolorów do wyboru
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)