Dziś mamy 18 lipca 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

18 czerwca 2019

Bezpieczne wakacje 2019. Straż miejska na spotkaniu z uczniami

fot.pow

fot.pow

W dniu 17-06-2019 roku funkcjonariusz Straży Miejskiej w Nakle nad Notecią#, st. inspektor Dariusz Chróściński, gościł w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4. Przeprowadził tam pogadanki w ramach akcji „Bezpieczne Wakacje 2019” z uczniami klas I, II i III.

W trakcie przeprowadzonych spotkań omówione zostały różne zagrożenia mogące wystąpić w czasie letniego wypoczynku. Funkcjonariusz zwrócił szczególną uwagę na sposoby radzenia sobie podczas upałów, zachowania bezpieczeństwa nad wodą oraz w innych miejscach dużych skupisk ludzi takich jak promenady lokalizowane w atrakcyjnych turystycznie częściach miast i centra handlowe. Został także poruszony temat zachowania dużej ostrożności w kontakcie z obcymi osobami oraz bezpańskimi zwierzętami. Ponadto dzieci przypomniały sobie zasady bezpiecznego poruszania się na drodze.

materiał: Agnieszka Warmke

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Odwołany lot podczas wakacji. Czy turystom przysługuje odszkodowanie?

Podróże samolotem uchodzą za pewny i szybki sposób przemieszczania się, dlatego są chętnie # wybierane jako środek transportu w czasie urlopów.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

"500+" za granicą? Czy rodziny otrzymają świadczenie?

Czy jeśli wraz z rodziną mieszkamy za granicą, ale jesteśmy zameldowani w # Polsce, przysługuje nam świadczenie wychowawcze „500+”?

(czytaj więcej)
0

Kierunek wakacje. Dlaczego warto wybrać lot czarterowy?

Coraz więcej osób interesuje się lotami czarterowymi. Przeloty organizowane przez # biura podróży potrafią kosztować znacznie mniej, niż te wykupione bezpośrednio u przewoźnika.

(czytaj więcej)