Dziś mamy 16 października 2019, środa, imieniny obchodzą:

18 czerwca 2019

Bezpieczne wakacje 2019. Straż miejska na spotkaniu z uczniami

fot.pow

fot.pow

W dniu 17-06-2019 roku funkcjonariusz Straży Miejskiej w Nakle nad Notecią#, st. inspektor Dariusz Chróściński, gościł w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4. Przeprowadził tam pogadanki w ramach akcji „Bezpieczne Wakacje 2019” z uczniami klas I, II i III.

W trakcie przeprowadzonych spotkań omówione zostały różne zagrożenia mogące wystąpić w czasie letniego wypoczynku. Funkcjonariusz zwrócił szczególną uwagę na sposoby radzenia sobie podczas upałów, zachowania bezpieczeństwa nad wodą oraz w innych miejscach dużych skupisk ludzi takich jak promenady lokalizowane w atrakcyjnych turystycznie częściach miast i centra handlowe. Został także poruszony temat zachowania dużej ostrożności w kontakcie z obcymi osobami oraz bezpańskimi zwierzętami. Ponadto dzieci przypomniały sobie zasady bezpiecznego poruszania się na drodze.

materiał: Agnieszka Warmke

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Bezpieczna droga do celu. Wybieramy materiał na modne i funkcjonalne schody

Zarówno w przestrzeniach publicznych, jak i tych przydomowych schody to codzienny widok.# Ich obecność zawdzięczamy zwykle ukształtowaniu terenu, które sprawia, że zastosowanie płaskiej nawierzchni nie jest możliwe. Aby spełniały swoją funkcję, były bezpieczne, a do tego niezwykle atrakcyjne wizualnie powinny zostać wykonane z przeznaczonych do tego okładzin. Jaki materiał spisze się w tym przypadku najlepiej?

(czytaj więcej)
0

Wyprawa z naszym pupilem. Jak bezpiecznie i komfortowo podróżować samolotem

Domowe zwierzęta coraz częściej traktowane są jako pełnoprawni członkowie rodzin.# Oznacza to, że podróżują z nami na wakacje czy dłuższe, zagraniczne wyjazdy do pracy. Choć transport psa lub kota drogą lotniczą nie jest już dziś wielkim kłopotem, musimy pamiętać o kilku ważnych kwestiach.

(czytaj więcej)
0

Polecony z urzędu przyjdzie elektronicznie. Zupełnie za darmo

Rząd przyjął projekt ustawy o doręczeniach elektronicznych.# Oznacza to, że osoby, które będą chciały, od 2021 roku będą mogły odbierać i wysyłać korespondencję poleconą z urzędu bez konieczności chodzenia na pocztę.

(czytaj więcej)
0

Problemy emocjonalne kobiet w ciąży. Co warto wiedzieć?

Ciąża i oczekiwanie na dziecko to jeden z najważniejszych etapów w # życiu kobiety.

(czytaj więcej)