Dziś mamy 20 września 2018, czwartek, imieniny obchodzą:
22 września 2018

"Bezpieczna nasza wieś" - spotkanie z mieszkańcami

Ochotnicza Straż Pożarna w Górkach Zagajnych rozpoczęła realizację kolejnego projektu pt. # "Bezpieczna nasza wieś".

Projekt został dofinansowany przez Zarządu Powiatu Nakielskiego w konkursie ofert 2/2018 na wykonanie zadań publicznych związanych z realizacją zadań powiatu nakielskiego w 2018r. w zakresie ochrony i promocji zdrowia w tym działalności leczniczej oraz promocji i organizacji wolontariatu pod nazwą „ZDROWIE I WOLONTARIAT 2018”.

Zadanie polegać będzie na organizacji spotkania, podczas którego omawiane będą zagadnienia „Jak każdy mieszkaniec w obliczu zagrożenia czadem i ogniem powinien postąpić prawidłowo, aby się przed nim uchronić”. Spotkanie zaplanowano 22 września br. o godz. 13.00.

OSP Górki Zagajne serdecznie zaprasza mieszkańców wsi Górki Zagajne na spotkanie. Będą obecni przedstawiciele KP PSP w Nakle nad Notecią i przedstawiciele autoryzowanego dystrybutora czujników.

materiał: Łukasz Jachim/red.

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

MEBLE PIOTR PASIEKA
Posnet Themo EJ
sugerowana cena producenta: 2950,77PLN
SZAFY PRZESUWNE
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
REGAŁY
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Fale radiowe - przeciwzmarszczkowe
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)