Dziś mamy 3 lipca 2020, piątek, imieniny obchodzą:

14 listopada 2019

Bardzo udana jesień młodych piłkarzy. LUKS Feniks Mrocza na drugim miejscu

fot. pow.

fot. pow.

W ostatni weekend listopada br. młodzicy klubu Feniks Mrocza zakończyli rywalizację# w grupie III KPZPN. Zakończenie rundy było bardzo udane, gdyż po ostatnich wygranych meczach, młodzi piłkarze zdobyli wicemistrzostwo grupy.

Wart podkreślenia jest fakt, że jako jedyny zespół ligi Feniks zwyciężył z mistrzami ligi - piłkarzami Gromu Więcbork. Drużyna z Mroczy w czasie rozgrywek zwyciężyła 10 krotnie i poniosła 4 porażki, co w całej rundzie pozwoliło na zdobycie 30 punktów i ustanowienie stosunku bramek 42:18.

Początek rundy jesiennej nie wskazywał na tak pozytywne zakończenie. Chłopcy bardzo ciężko wchodzili w powakacyjny rytm szkolno- treningowy i przegrali 2 pierwsze mecze ( z zespołami Sępólna i Potulic). Po trudnym początku rozgrywek, przełomowym okazał się zwycięski mecz wyjazdowy w Więcborku ( 3- 0), po którym młodzi piłkarze uwierzyli w swoje możliwości. Miało to również bezpośredni wpływ na frekwencję oraz zaangażowanie na treningach.

W tym sezonie na wyróżnienie zasłużył cały zespół. Każdy z piłkarzy miewał swoje lepsze i gorsze chwile, ale zawsze ambitnie walczył o końcowy rezultat i za to należą się brawa.
Skład drużyny: Franek Gondek, Paweł Gondek, Jakub Chołys, Jakub Hamowski, Sebastian Moczadło, Szymon Piątkowski, Adrian Durau, Miłosz Dziamecki, Cyprian Frankowski, Jakub Pacholski, Kacper Deja, Bartosz Pyszka, Oskar Jasiorowski, Mikołaj Bąk, Dominik Wyrzykowski oraz kapitan zespołu Kasjan Wiese.

Podkreślić należy duże zaangażowanie rodziców, sponsorów klubu oraz pani Marii Grochowskiej, która czuwa nad zdrowiem piłkarzy. Drużyna piłkarzy jak i cała działalność klubu LUKS FENIKS Mrocza dofinansowana jest między innymi ze środków UiM Gminy Mrocza na rozwój sportu na terenie MiG Mrocza w 2019 roku.Trenerem zespołu jest Marcin Klebs.

1.Grom Więcbork 37 (54:8)
2.Feniks Mrocza 30 (42:18)
3.Krajna Sępólno 29 (51:20)
4.Dąb Potulice 19 (39:42)
5.Unia Solec Kujawski 16 (17:21)
6.LKS Wulkanizacja Dąbrowa Chełmińska 14 (25:47)
7.Victoria Koronowo 14 (30:41)
8.Mezar Nakło 1 (15:73)

materiał: Marcin Klebs

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 12 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Dwa rozwiązania, ten sam efekt. Odpływ liniowy a brodzik podpłytkowy

Decyzja podjęta! W naszej łazience zamontujemy kabinę# prysznicową bez brodzika. To jednak nie koniec dylematów. Teraz musimy zdecydować, czy postawimy na brodzik podpłytkowy czy odpływ liniowy. Oba rozwiązania zapewniają bowiem ten sam końcowy efekt wizualny, choć konstrukcyjnie znacznie się od siebie różnią. Jakie są wady i zalety obu tych opcji? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)