Dziś mamy 20 czerwca 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

10 kwietnia 2019

Amatorzy wyskokowych trunków pod lupą nakielskiej Straży Miejskiej

fot. arch

fot. arch

Wraz z nadejściem ciepłych dni zwiększa się ilość osób spożywających alkohol na świeżym# powietrzu, zwłaszcza w parku 700-lecia Nakła, gdzie przebywają nasze dzieci.

W najbliższym czasie w tym parku zostaną zainstalowane kamery monitoringu miejskiego, które zwiększą bezpieczeństwo najmłodszych mieszkańców podczas beztroskich zabaw. Niestety w ubiegłym tygodniu funkcjonariusze Straży Miejskiej przeprowadzili, aż 4 interwencje dotyczące spożywania alkoholu w miejscu publicznym. Sprawcy wykroczenia zostali ukarani mandatami karnymi zgodnie z artykułem 43` ust. 1 spożywania alkoholu. Osoby pijane są nieprzewidywalne i niebezpieczne, dlatego apelujemy do wszystkich mieszkańców miasta i gminy Nakło nad Notecią, aby zgłaszali do nas tego typu wykroczenia osobiście w siedzibie straży przy ul. gen. H. Dąbrowskiego 50 lub telefonicznie pod numerami telefonów:986, 52/386 05 98.

materiał: Agnieszka Warmke

Autor nie wyraza zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 20 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)