Dziś mamy 20 lipca 2018, piątek, imieniny obchodzą:
16 kwietnia 2018

Alan Jagodziński po raz drugi laureatem Konkursu Przedmiotowego z Przyrody

fot. pow.

fot. pow.

Alan Jagodziński -uczeń klasy VII Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Palmierowie #reprezentował szkołę w konkursie przedmiotowym z przyrody organizowanym przez Kujawsko -Pomorskiego Kuratora Oświaty. Ostatni etap konkursu - wojewódzki odbył się 14 kwietnia 2018 roku w Toruniu, gdzie chłopiec uzyskał tytuł laureata.

Alan wyróżnia się wzorową kulturą osobistą, sumiennością, pracowitością oraz wielką chęcią zdobywania nowej wiedzy i kolejnych umiejętności. W bieżącym roku szkolnym jest stypendystą projektu „Prymus Pomorza i Kujaw”.

Kolejne osiągnięcie ucznia w dziedzinie przyrody jest dowodem na to, że jego wiadomości i umiejętności są bardzo wysokie i wymagają ogromnego nakładu dodatkowej pracy.

Do konkursu przygotowywał się pod kierunkiem nauczycielki przyrody Jadwigi Olszak. Swój sukces w dużym stopniu zawdzięcza dzięki ogromnemu wsparciu rodziców Ireny i Adama Jagodzińskich.

Serdecznie gratulujemy Alanowi tytułu laureata oraz życzymy dalszych osiągnięć!

Materiał: Jadwiga Olszak

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 17 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Ludność, urodzenia, zgony, małżeństwa... Sprawdzamy statystyki za 2017 rok

W 2017 r. w województwie kujawsko-pomorskim odnotowano 20,9 tys. urodzeń żywych. #Było to o 1,1 tys. więcej niż w 2016 r. Jednocześnie wzrosła liczba zgonów. W 2017 r. zmarło 21,3 tys. osób – o 727 osób więcej niż w 2016 r.

(czytaj więcej)
0

„Rodzina 500+” i inne świadczenia w liczbach. Ile osób otrzymało wsparcie?

Rządowym programem „Rodzina 500+” realizowanym w 2017 roku objęto 3 845 tys. dzieci #do 18 lat. Świadczenie wychowawcze otrzymywało około 3 797 tys. dzieci, a dodatek 500+ w pieczy zastępczej ponad 47 tys. dzieci.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)