Dziś mamy 5 sierpnia 2020, środa, imieniny obchodzą:

11 grudnia 2019

Aktywna Kcynia zorganizowała I Rajd Mikołajkowy. Pogoda dopisała

fot.  Łukasz Kaniewski

fot. Łukasz Kaniewski

W sobotę, 7 grudnia w Aktywnej Kcyni odbył się 1 Rajd Mikołajkowy. Uczestnicy mogli wybrać #jedną z dwóch przygotowanych tras.

Pierwsza trasa była przeznaczona dla rodzin z dziećmi i młodzieży. Uczestnicy tej trasy musieli pokonać 4 km, odszukać wszystkie ukryte w lesie punkty oraz odpowiedzieć na pytania związane ze zwierzętami żyjącym w lesie.

Druga trasa była trasą sportową Nordic Walking, uczestnicy mieli do pokonania 8 km. Był to rajd nocny, zaskoczeniem dla rodziców była odwaga najmłodszych uczestników. Po dotarciu na metę wszyscy otrzymali pamiątkowe medale oraz udali się na ognisko. Dopisała pogoda, jak i nastroje.

Materiał: Łukasz Kaniewski

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 5

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Meksyk na talerzu. Poznaj tajniki wyrazistej kuchni meksykańskiej

Meksyk to kraj o bardzo bogatej historii, kulturze, a jego barwny folklor jest rozpoznawalny #na całym świecie. Wszystkie te cechy można również przypisać meksykańskiej kuchni, która w 2010 roku została wpisana na listę niematerialnego dziedzictwa kulturowego UNESCO. Decyzja o tym zapadła nie tylko na podstawie wyjątkowych receptur, lecz także ze względu na tradycyjne obrzędy i całą kulturę jedzenia, która powoduje, że każdy meksykański posiłek może zamienić się w huczną uroczystość. Sprawdźcie, co sprawia, że lokalne przepisy stały się światowym fenomenem.

(czytaj więcej)
0

Gry i aplikacje Bezpieczny Przejazd. Sprawdź swoją wiedzę

Wakacyjne podróże ciekawe i bezpieczne z grami i aplikacjami Bezpieczny Przejazd. Dostęp #do informacji demaskujących fake newsy na temat zachowania na przejazdach. Tak PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. zachęcają dzieci, młodzież i dorosłych do rozszerzania wiedzy, która zapewni bezpieczne korzystanie z przejazdów kolejowo-drogowych. Działania prowadzone są w ramach kampanii społecznej Bezpieczny Przejazd.

(czytaj więcej)