Dziś mamy 22 sierpnia 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

20 kwietnia 2019

Akcja przerosła oczekiwania. Przekazano kolejny Dar Serca

fot. pow.

fot. pow.

Stowarzyszenie na Rzecz rozwoju wsi Sipiory i Studzenki SĄSIEDZI wraz ze # szkołą tańca Pana Pawła Milhausen kolejny raz postanowiło sprawić radość innym.

Wczoraj przekazało kolejny DAR SERCA! Słodycze, kosmetyki woda czy też inne niezbędne rzeczy były bezinteresownym darem wielu ludzi! Pocztą pantoflową rozeszła się wiadomość o potrzebach dzieci i rodziców z oddziału! Jak zwykle akcja przerosła nasze oczekiwania a radości dzieci i ich opiekunów nie da się opisać!

Wszystkim bez wyjątku pragniemy podziękować z całego serca!

Wydawało by się że to już koniec.... ale okazuje się że akcja trwa! Za pomoc w zbieraniu daru serca dziękujemy Pawłowi Milhausen, pani Dorocie Okraszewskiej, Magdalenie Łassa,  Joli Nowak, S. P. w Sipiorach, pani Aleksandrze Bagnerowskiej oraz pani Magdzie Grzybowskiej.

materiał: Ania Knasińska

Oceń artykuł: 6 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Sprawdzanie zadymienia i analiza spalin
Sprawdzanie świateł
GratisPLN
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Pokój dzienny/ jadalnia/ sypialnia/ biuro
Makijaż ślubny
Botox i wypełniacze
Sprawdzanie geometrii kół
Rozliczenia ZUS
od 50PLN
0

Okres grzewczy coraz bliżej. Jak zadbać o modernizację źródła ciepła?

We wrześniu rozpoczyna się kolejny sezon grzewczy. Coraz chłodniejsze dni i # noce oznaczają konieczność uruchomienia centralnego ogrzewania w naszych domach.

(czytaj więcej)
0

Nieudana podróż samolotem. Kiedy można ubiegać się o odszkodowanie?

Sezon urlopowy to czas wzmożonego ruchu lotniczego. To właśnie w tym okresie # notowanych jest najwięcej opóźnień samolotów, odwoływane są loty i zgłaszane zagubienia bagażu.

(czytaj więcej)
0

Wytwarzamy zbyt dużo CO2. Już możemy odczuć zmiany klimatu

Dwutlenek węgla (CO2) to jeden z gazów cieplarnianych, którego nadmierna emisja # przyczynia się do niepożądanych zmian klimatycznych na świecie.

(czytaj więcej)
0

Jak pielęgnować oczy noworodka? Co powinniśmy zrobić?

Tuż po urodzeniu dzieci często borykają się z zaczerwienionymi białkami oczu, podrażnionymi # spojówkami i opuchniętymi powiekami.

(czytaj więcej)