Dziś mamy 20 września 2019, piątek, imieniny obchodzą:

31 sierpnia 2019

720 Minut Muzyki. Już dzisiaj II Festiwalu

fot. NOK

fot. NOK

Już dzisiaj na nakielskim stadionie odbędzie się najdłuższe wydarzenie muzyczne w # Nakle nad Notecią. FESTIWAL 720 MINUT MUZYKI to mnóstwo koncertów, atrakcji, konkursów, a także dobrego smaku - wszystko to z okazji 720-lecia nadania praw miejskich Nakłu nad Notecią!

31 SIERPNIA (sobota) w godzinach: 15:00-21:00

Wystąpią: Sorry Boys, Hope Leslie, Galaxi Zespół Muzyczny oraz TATO, Skripson, Anna i Agnieszka Masloch, Nadzieja, Soli Deo, Chór Semper Fidei, Dziecięcy Chór Intencja, Fon.

Miejsce: NAKIELSKI STADION

WSTĘP WOLNY!

Uwaga: zakaz wnoszenia alkoholu i opakowań szklanych. Na terenie Festiwalu bowiązuje regulamin imprezy masowej.

Na festiwal 720 MINUT MUZYKI z okazji 720-lecia nadania praw miejskich Nakłu nad Notecią zaprasza Burmistrz Miasta i Gminy Nakło nad Notecią oraz Dyrektor Nakielskiego Ośrodka Kultury. Partnerem wydarzenia jest Samorząd Mieszkańców nr 10.

materiał: Nakielski Ośrodek Kultury/red

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 19 17

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Pralka w kuchni? Dlaczego nie!

W polskich kuchniach zmywarki to już codzienność. Niemal każdy kuchenny projekt zakłada obecność tego rodzaju urządzenia z przyczyn praktycznych i ekonomicznych.

(czytaj więcej)
0

Kocioł gazowy alternatywą dla „kopciucha”. Dlaczego warto zdecydować się na wymianę źródła ciepła?

Jesień coraz bliżej i już niebawem będziemy uruchamiać ogrzewanie w naszych domach.# To ostatni dzwonek, by wymienić zasilane węglem, przestarzałe i nieefektywne „kopciuchy” na kotły gazowe, które umożliwią zaoszczędzenie energii oraz oddychanie czystszym powietrzem.

(czytaj więcej)
0

E-rewolucja. Cyfryzacja w służbie zdrowia

E-recepty w aplikacji mObywatel, profil zaufany potwierdzany w przychodni – to tylko kilka najnowszych ułatwień dla pacjentów#, które przygotowaliśmy wspólnie z Ministerstwem Zdrowia. W poniedziałek na briefingu w Siedlcach mówił o nich minister cyfryzacji Marek Zagórski.

(czytaj więcej)
0

Cukrzyca ciążowa. Jak sobie z nią radzić ?

Cukrzyca ciążowa to choroba dotycząca około 4-7% kobiet w ciąży.# Jest to jednostka chorobowa, na którą najczęściej zapadają przyszłe mamy. Ze względu na szerszy dostęp do diagnostyki, rozpoznawana jest ona u kobiet znacznie częściej niż kiedyś. Nieleczona cukrzyca ciążowa może stwarzać zagrożenie zarówno dla mamy jak i dla rozwijającego się płodu. Jak rozpoznać cukrzycę ciążową, jak ją leczyć, opisuje położna Alina Jedlińska – ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)