Dziś mamy 8 sierpnia 2020, sobota, imieniny obchodzą:

27 czerwca 2019

6-latki pożegnały przedszkole. Wzruszeniom nie było końca

fot. pow.

fot. pow.

18. czerwca najstarsza grupa z Przedszkola Niepublicznego „Donald” pożegnała się ze swoimi # paniami i wszystkimi pracownikami.

Na uroczystość przybyli również rodzice małych absolwentów. Z tej okazji dzieci przygotowały pod kierunkiem swoich pań specjalne przedstawienie pt. „Eko – Kapturek”, nawiązujące swoją tematyką do ochrony przyrody.

Przedszkolaki miały okazję również zaprezentować, czego nauczyły się na zajęciach z j. angielskiego. Po części artystycznej, dzieci otrzymały dyplomy oraz nagrody.

Podziękowaniom i łzom wzruszenia nie było końca, wszyscy bardzo przejęci wspominali spędzone wspólnie chwile i życzyli sobie powodzenia na kolejnym etapie edukacji.

materiał: mgr Agnieszka Makowczyńska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 12 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Meksyk na talerzu. Poznaj tajniki wyrazistej kuchni meksykańskiej

Meksyk to kraj o bardzo bogatej historii, kulturze, a jego barwny folklor jest rozpoznawalny #na całym świecie. Wszystkie te cechy można również przypisać meksykańskiej kuchni, która w 2010 roku została wpisana na listę niematerialnego dziedzictwa kulturowego UNESCO. Decyzja o tym zapadła nie tylko na podstawie wyjątkowych receptur, lecz także ze względu na tradycyjne obrzędy i całą kulturę jedzenia, która powoduje, że każdy meksykański posiłek może zamienić się w huczną uroczystość. Sprawdźcie, co sprawia, że lokalne przepisy stały się światowym fenomenem.

(czytaj więcej)
0

Gry i aplikacje Bezpieczny Przejazd. Sprawdź swoją wiedzę

Wakacyjne podróże ciekawe i bezpieczne z grami i aplikacjami Bezpieczny Przejazd. Dostęp #do informacji demaskujących fake newsy na temat zachowania na przejazdach. Tak PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. zachęcają dzieci, młodzież i dorosłych do rozszerzania wiedzy, która zapewni bezpieczne korzystanie z przejazdów kolejowo-drogowych. Działania prowadzone są w ramach kampanii społecznej Bezpieczny Przejazd.

(czytaj więcej)