Dziś mamy 24 lipca 2019, środa, imieniny obchodzą:

27 czerwca 2019

6-latki pożegnały przedszkole. Wzruszeniom nie było końca

fot. pow.

fot. pow.

18. czerwca najstarsza grupa z Przedszkola Niepublicznego „Donald” pożegnała się ze swoimi # paniami i wszystkimi pracownikami.

Na uroczystość przybyli również rodzice małych absolwentów. Z tej okazji dzieci przygotowały pod kierunkiem swoich pań specjalne przedstawienie pt. „Eko – Kapturek”, nawiązujące swoją tematyką do ochrony przyrody.

Przedszkolaki miały okazję również zaprezentować, czego nauczyły się na zajęciach z j. angielskiego. Po części artystycznej, dzieci otrzymały dyplomy oraz nagrody.

Podziękowaniom i łzom wzruszenia nie było końca, wszyscy bardzo przejęci wspominali spędzone wspólnie chwile i życzyli sobie powodzenia na kolejnym etapie edukacji.

materiał: mgr Agnieszka Makowczyńska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 9 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Odwołany lot podczas wakacji. Czy turystom przysługuje odszkodowanie?

Podróże samolotem uchodzą za pewny i szybki sposób przemieszczania się, dlatego są chętnie # wybierane jako środek transportu w czasie urlopów.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

"500+" za granicą? Czy rodziny otrzymają świadczenie?

Czy jeśli wraz z rodziną mieszkamy za granicą, ale jesteśmy zameldowani w # Polsce, przysługuje nam świadczenie wychowawcze „500+”?

(czytaj więcej)
0

Kierunek wakacje. Dlaczego warto wybrać lot czarterowy?

Coraz więcej osób interesuje się lotami czarterowymi. Przeloty organizowane przez # biura podróży potrafią kosztować znacznie mniej, niż te wykupione bezpośrednio u przewoźnika.

(czytaj więcej)