Dziś mamy 19 listopada 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

27 czerwca 2019

6-latki pożegnały przedszkole. Wzruszeniom nie było końca

fot. pow.

fot. pow.

18. czerwca najstarsza grupa z Przedszkola Niepublicznego „Donald” pożegnała się ze swoimi # paniami i wszystkimi pracownikami.

Na uroczystość przybyli również rodzice małych absolwentów. Z tej okazji dzieci przygotowały pod kierunkiem swoich pań specjalne przedstawienie pt. „Eko – Kapturek”, nawiązujące swoją tematyką do ochrony przyrody.

Przedszkolaki miały okazję również zaprezentować, czego nauczyły się na zajęciach z j. angielskiego. Po części artystycznej, dzieci otrzymały dyplomy oraz nagrody.

Podziękowaniom i łzom wzruszenia nie było końca, wszyscy bardzo przejęci wspominali spędzone wspólnie chwile i życzyli sobie powodzenia na kolejnym etapie edukacji.

materiał: mgr Agnieszka Makowczyńska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 11 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Mężczyźni wydadzą na święta Bożego Narodzenia średnio o 500 zł więcej niż kobiety

1722 zł – średnio tyle pieniędzy przeznaczymy w tym roku na święta Bożego Narodzenia.# Co ciekawe, mężczyźni wydadzą przeciętnie ok. 2000 zł, podczas gdy kobiety – ok. 1500 zł. Najdroższe święta będą miały osoby trzydziestokilkuletnie. Zobacz, co jeszcze wynika z badania Barometr Providenta.

(czytaj więcej)
0

Ciąża u kobiety po 40 roku życia. Co warto zapamiętać?

Decyzja o zajściu w ciążę, to kwestia indywidualna. Coraz częściej # kobiety decydują się na nią w późniejszym wieku.

(czytaj więcej)
0

Co piąty uczeń nałogowo korzysta ze smartfona. Niepokojące dane

Niepokój, zdenerwowanie, problemy z koncentracją i uczucie przeciążenia nadmiarem informacji,# przy jednoczesnym braku wystarczającego wsparcia ze strony rodziców – taki obraz polskich nastolatków w sieci wyłania się z badania „Młodzi Cyfrowi” przeprowadzonego przez Fundację Dbam o Mój Z@sięg i Uniwersytet Gdański, we współpracy z firmami LIBRUS i PCG Edukacja.

(czytaj więcej)
0

Ciepło, zdrowo i bezpiecznie. Czy Twój dom jest gotowy na nadejście zimy?

Okres poprzedzający zimę w naszej szerokości geograficznej związany jest z krótkimi dniami#, ochłodzeniem i wszechobecną szarością. Dlatego warto poszukać pozytywnych aspektów takiej pogody. To idealny czas, aby bez wyrzutów sumienia rozpocząć kilkumiesięczny rytuał spędzania wieczorów w wygodnym dresie, z kubkiem gorącej herbaty, czytając książkę czy oglądając ulubiony serial. Zanim zaczniemy w pełni korzystać z jesienno-zimowej aury warto zadbać o odpowiedni mikroklimat w domu i przygotować go na nadejście naprawdę mroźnych miesięcy.

(czytaj więcej)