Dziś mamy 19 października 2019, sobota, imieniny obchodzą:

19 września 2019

50 lat wspólnej drogi. 9 par świętowało złote gody!

fot. LZ

fot. LZ

18 września w kcyńskim Urzędzie Miejskim 9 par otrzymało medale za # długoletnie pożycie małżeńskie. Jubilaci, mający za sobą 50 lat wspólnej drogi, wzięli udział w wyjątkowym spotkaniu.

Małżonkowie zostali odznaczeni medalami za długoletnie pożycie małżeńskie przyznanymi przez prezydenta Andrzeja Dudę. Jubilaci otrzymali także bukiety róż oraz pamiątkowe listy gratulacyjne.

- W czasie takich uroczystości przypominamy sobie słowa „ślubuję ci miłość, wierność i uczciwość małżeńską oraz że cię nie opuszczę aż do śmierci”. Młode pokolenie powinno brać z państwa przykład, jak odnosić się do siebie z szacunkiem przez tyle lat. Życie nie jest proste, jest sztuką kompromisu, a posiadanie tej sztuki przez tyle lat w dzisiejszych czasach jest bardzo trudne. Żyliście w trudnych czasach. Wszystko co macie, zdobyliście swoją ciężką i długoletnią pracą. Dla swoich dzieci, wnucząt i prawnucząt jesteście wzorami. Życzę wam szczęścia, zdrowia, radości i uśmiechu, żeby każdy dzień był wspólną uciechą i wspólnym rozwiązywaniem problemów – powiedział burmistrz Kcyni Marek Szaruga.

50-lecie pożycia małżeńskiego obchodzili Maria i Wojciech Karczewscy z Kcyni, Irena i Włodzimierz Wiśniewscy z Dziewierzewa, Anna i Mieczysław Zielińscy z Kcyni, Barbara i Zygfryd Guzińscy ze Słupowej, Krystyna i Józef Jakubiak z Rozpętka, Krystyna i Jan Stanisławczyk z Ludwikowa, Anna i Wojciech Bartoszek z Włodzimierzewa, Krystyna i Zbigniew Filip z Siernik oraz Ewa i Bogdan Wiśniewscy z Kcyni.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

    • 0 (2)

    Milo, w dniu 19-09-2019 17:28:50 napisał:

    Brawo dla Pana Marcina że rzeczowe przedstawienie losów kcyńskiego batalionu obrony narodowej.

    odpowiedz

    pokaż odpowiedzi (1)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Sprawdzanie i regulacja ciśnienia w ogumieniu
Meble młodzieżowe systemowe
Drobne naprawy
Oprogramowanie KC Firma i KC Market
Botox zmarszczki lwie
Stół z blatem szklanym + krzesła
Lipoliza injekcyjna
MEBLE PIOTR PASIEKA
0

Bezpieczna droga do celu. Wybieramy materiał na modne i funkcjonalne schody

Zarówno w przestrzeniach publicznych, jak i tych przydomowych schody to codzienny widok.# Ich obecność zawdzięczamy zwykle ukształtowaniu terenu, które sprawia, że zastosowanie płaskiej nawierzchni nie jest możliwe. Aby spełniały swoją funkcję, były bezpieczne, a do tego niezwykle atrakcyjne wizualnie powinny zostać wykonane z przeznaczonych do tego okładzin. Jaki materiał spisze się w tym przypadku najlepiej?

(czytaj więcej)
0

Urząd dzwoni do obywatela. Sejm przyjął zmiany

Przyspieszenie załatwiania spraw urzędowych – to nasz cel. Dzięki przyjętym wczoraj przez Sejm zmianom, które zaproponowaliśmy w ustawie o informatyzacji, będzie szybciej i skuteczniej.

(czytaj więcej)
0

Problemy emocjonalne kobiet w ciąży. Co warto wiedzieć?

Ciąża i oczekiwanie na dziecko to jeden z najważniejszych etapów w # życiu kobiety.

(czytaj więcej)