Dziś mamy 15 lipca 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

14 maja 2019

30-lecie święceń ks. Wojciecha Cierniaka. Kapłan otrzymał podziękowania

fot. Joanna Murawiec

fot. Joanna Murawiec

12 maja w Kościele Parafialnym w Mroczy świętowaliśmy jubileusz # 30-lecia święceń kapłańskich proboszcza parafii mroteckiej ks. Wojciecha Cierniaka.

W tym roku mija także 8 lat odkąd przybył on do Mroczy, aby sprawować tutaj posługę duszpasterską. Po mszy św. swoje podziękowania i gratulacje składały organizacje przykościelne oraz pozarządowe.

W imieniu władz samorządowych życzenia złożyli: Burmistrz Miasta i Gminy Mrocza- Leszek Klesiński oraz Przewodniczący Rady Miejskiej w Mroczy – Jarosław Odrobiński.

Następnie obecni goście przeszli na teren ogrodu parafialnego, gdzie pod namiotami przygotowany został słodki poczęstunek.

materiał: Ewelina Musiał

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 14 13

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Odwołany lot podczas wakacji. Czy turystom przysługuje odszkodowanie?

Podróże samolotem uchodzą za pewny i szybki sposób przemieszczania się, dlatego są chętnie # wybierane jako środek transportu w czasie urlopów.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

"500+" za granicą? Czy rodziny otrzymają świadczenie?

Czy jeśli wraz z rodziną mieszkamy za granicą, ale jesteśmy zameldowani w # Polsce, przysługuje nam świadczenie wychowawcze „500+”?

(czytaj więcej)
0

Aktywność ekonomiczna ludności. Przeprowadzono badania

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności, w porównaniu z IV kwartałem 2018 r., liczba # pracujących i bezrobotnych zmniejszyła się. Wpłynęło to na spadek wskaźnika zatrudnienia oraz stopy bezrobocia. W tym czasie przybyło natomiast osób biernych zawodowo. To z kolei przełożyło się to na spadek współczynnika aktywności zawodowej.

(czytaj więcej)