Dziś mamy 21 maja 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

14 maja 2019

30-lecie święceń ks. Wojciecha Cierniaka. Kapłan otrzymał podziękowania

fot. Joanna Murawiec

fot. Joanna Murawiec

12 maja w Kościele Parafialnym w Mroczy świętowaliśmy jubileusz # 30-lecia święceń kapłańskich proboszcza parafii mroteckiej ks. Wojciecha Cierniaka.

W tym roku mija także 8 lat odkąd przybył on do Mroczy, aby sprawować tutaj posługę duszpasterską. Po mszy św. swoje podziękowania i gratulacje składały organizacje przykościelne oraz pozarządowe.

W imieniu władz samorządowych życzenia złożyli: Burmistrz Miasta i Gminy Mrocza- Leszek Klesiński oraz Przewodniczący Rady Miejskiej w Mroczy – Jarosław Odrobiński.

Następnie obecni goście przeszli na teren ogrodu parafialnego, gdzie pod namiotami przygotowany został słodki poczęstunek.

materiał: Ewelina Musiał

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 14 13

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)