Dziś mamy 22 sierpnia 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

16 maja 2019

18 maja II Noc Muzeów w Kcyni - zapraszamy!

fot.pow

fot.pow

Koncert kapeli podwórkowej CYNAMONY z Bydgoszczy#, inscenizacja z udziałem grup rekonstrukcji historycznej i zabytkowej bryczki OSP Kcynia, zabytkowe samochody, wystawy eksponatów dotyczących II wojny światowej oraz Powstania Wielkopolskiego, pyszne jedzenie KGW Sami Swoi - to wszystko czekać na Państwa będzie podczas drugiej Nocy Muzeów, którą wspólnie z Urzędem Miejskim w Kcyni organizuje Towarzystwo Historyczne w Kcyni.

Zapraszamy na dworzec PKP w dniu 18 maja (sobota) w godz. 18:00-21:00.

Partnerami są: GCKiB oraz OSP Kcynia. Impreza organizowana jest w ramach projektu pn. "Organizacja II Nocy Muzeów w Kcyni" w ramach konkursu ofert nr 2/2019 "Kultura i dziedzictwo narodowe" z budżetu Gminy Kcynia.

Z uwagi na organizację w sobotę, 18 maja 2019 r. II Nocy Muzeów na dworcu PKP prosimy o niepozostawianie w tym dniu w sąsiedztwie dworca PKP samochodów. W programie imprezy znalazła się m.in. inscenizacja z udziałem grup rekonstrukcji historycznej. W celu lepszej organizacji oraz bezpieczeństwa i zapewnienia swobody uczestnikom imprezy prosimy o to, by nie pozostawiać w tym dniu samochodów. Dziękujemy!

materiał: Anna Duda-Nowicka

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Okres grzewczy coraz bliżej. Jak zadbać o modernizację źródła ciepła?

We wrześniu rozpoczyna się kolejny sezon grzewczy. Coraz chłodniejsze dni i # noce oznaczają konieczność uruchomienia centralnego ogrzewania w naszych domach.

(czytaj więcej)
0

Nieudana podróż samolotem. Kiedy można ubiegać się o odszkodowanie?

Sezon urlopowy to czas wzmożonego ruchu lotniczego. To właśnie w tym okresie # notowanych jest najwięcej opóźnień samolotów, odwoływane są loty i zgłaszane zagubienia bagażu.

(czytaj więcej)
0

Wytwarzamy zbyt dużo CO2. Już możemy odczuć zmiany klimatu

Dwutlenek węgla (CO2) to jeden z gazów cieplarnianych, którego nadmierna emisja # przyczynia się do niepożądanych zmian klimatycznych na świecie.

(czytaj więcej)
0

Jak pielęgnować oczy noworodka? Co powinniśmy zrobić?

Tuż po urodzeniu dzieci często borykają się z zaczerwienionymi białkami oczu, podrażnionymi # spojówkami i opuchniętymi powiekami.

(czytaj więcej)