Dziś mamy 4 lipca 2020, sobota, imieniny obchodzą:

12 listopada 2019

11 Nakielski Rowerowy Rajd Niepodległości. Kolarze oddali hołd

fot. Anna Mrozek

fot. Anna Mrozek

11 listopada 2019 r. o godzinie 9:30 z Nakielskiego Rynku wystartował 11 Nakielski Rowerowy Rajd Niepodległości, w którym wzięło udział 33 kolarzy.

Rajd był formą manifestacji patriotycznej z okazji Święta Niepodległości. Trasa o długości ok. 25 km przebiegała przez osiedle Łokietka w Nakle nad Notecią, Olszewkę, Dębowo, gdzie uczestnicy rajdu przy mogile oddali hołd Powstańcom Wielkopolskim. Następnie podążyli w stronę Małocina, Chrząstowa, by również przez osiedle Łokietka wrócić na Nakielski Rynek, gdzie powitali ich uczestnicy uroczystości związanych ze Świętem Niepodległości.

Na mecie na uczestników czekały okolicznościowe medale oraz ciepły posiłek. Medale wręczył Piotr Kalamon - Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Nakło nad Notecią wraz z Pawłem Wiśniewskim - Przewodniczącym Rady Miejskiej w Nakle nad Notecią.

Materiał: Weronika Marzyńska / ZOOiR w Nakle

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Dwa rozwiązania, ten sam efekt. Odpływ liniowy a brodzik podpłytkowy

Decyzja podjęta! W naszej łazience zamontujemy kabinę# prysznicową bez brodzika. To jednak nie koniec dylematów. Teraz musimy zdecydować, czy postawimy na brodzik podpłytkowy czy odpływ liniowy. Oba rozwiązania zapewniają bowiem ten sam końcowy efekt wizualny, choć konstrukcyjnie znacznie się od siebie różnią. Jakie są wady i zalety obu tych opcji? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)