Dziś mamy 6 czerwca 2020, sobota, imieniny obchodzą:

31 marca 2020

10 Turniej Warcabowy Szubin Open. Rozgrywki odbędą się online

fot. Piotr Szybowicz

fot. Piotr Szybowicz

W sobotę, 4 kwietnia 2020 zapraszamy na rozgrywki online w Warcaby Stupolowe (100), które# odbędą się na stronie internetowej Kurnik. Turniej odbędzie się o godzinie 18.00. Odbędzie się 7 rund, czas gry 10 minut.

WARCABY STUPOLOWE - Instrukcja zgłaszania się i gry w turniejach warcabowych online:
1) Wchodzimy na stronę internetową www.kurnik.pl/warcaby/.
2) Logujemy się na stronie jako zawodnik - dowolny pseudonim. Dane z imieniem i nazwiskiem + klub/szkoła wysyłamy przy pomocy SMS do kierownika turnieju - Piotr Szybowicz (I LO Szubin, MDK 1 Bydgoszcz, UKS Szachowa Dwójka Szubin) 667-222-886. Po zawodach będzie sporządzona relacja. Uwaga! Jeśli jesteście już zalogowani i graliście w naszych turniejach nie wysyłajcie SMS.
3) Na około pół godziny przed rozpoczęciem turnieju wchodzimy w zakładkę – TURNIEJE.
4) Wchodzimy w zakładkę odnoszącą się do naszego turnieju – piotrszubin.

Nagrodami w turnieju są puchary za I, II, III miejsce - osobno dla seniorów i juniorów oraz upominki dla każdego juniora. Po puchary i nagrody należy zgłaszać się do kierownika turnieju w szubińskim LO lub MDK 1 w Bydgoszczy, po ponownym otwarciu placówek. Szkoły są zamknięte do odwołania.

Materiał: Piotr Szybowicz

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

O Stowarzyszeniu Oficerów Więziennictwa. Czym się zamuje?

Przyglądamy się bliżej działalności Stowarzyszenia Oficerów Więziennictwa. Jaka jest jego #historia? Jakie stawia sobie cele? Do czego dąży w swoich działaniach?

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Środowiska. Ochrona zasobów wodnych to konieczność

Kwestia dostępności wody jest obecnie jednym z największych wyzwań #dotyczących zrównoważonego rozwoju. Nie tylko w odległych zakątkach świata, ale także w Polsce. Obchodzony 5 czerwca z inicjatywy Organizacji Narodów Zjednoczonych Światowy Dzień Środowiska to dobry moment, by zastanowić się, co każdy z nas może zrobić w kontekście ochrony tego życiodajnego zasobu.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)
0

Zdrowe odżywianie podczas pracy zdalnej. Przepis na sałatkę w stylu toskańskim

Pomimo cyklicznego znoszenia obostrzeń wielu z nas wciąż pracuje w trybie #zdalnym. A to z kolei stanowi nie lada wyzwanie dla naszej codziennej diety. Inaczej bowiem komponujemy menu zabierane do firmy, inaczej podejść należy do planowania posiłków, pracując w domowym zaciszu. W obu jednak przypadkach kluczem jest zbilansowana dieta, zapewniająca siłę i energię na cały dzień intensywnej pracy.

(czytaj więcej)