Dziś mamy 7 czerwca 2020, niedziela, imieniny obchodzą:

18 maja 2020

100 bukietów dla świętego Jana Pawła II. Uczniowie wykazali się kreatywnością

fot. SP Mycielewo

fot. SP Mycielewo

Z okazji tak niezwykłej rocznicy, setnych urodzin naszego ukochanego Ojca Świętego #Jana Pawła II, która przypada 18 maja tegoż roku, uczniowie Szkoły Podstawowej w Mycielewie wzięli udział w zainicjowanej akcji pod hasłem: „100 bukietów dla świętego Jana Pawła II”.

Z okazji tak niezwykłej rocznicy, setnych urodzin naszego ukochanego Ojca Świętego Jana Pawła II, która przypada 18 maja tegoż roku, uczniowie Szkoły Podstawowej w Mycielewie wzięli udział w zainicjowanej akcji pod hasłem: „100 bukietów dla świętego Jana Pawła II”.

Zadanie polegało na przygotowaniu przed dzieci i młodzież bukietów z żywych kwiatów (polnych, ogrodowych) oraz wykonanie zdjęcia. Liczyliśmy na kreatywność naszych milusińskich, którzy jak zwykle nie zawiedli i nadesłali ciekawe fotografie. W wykonanie prac włączyły się całe rodziny, które ten sposób uczciły, mimo ograniczeń wynikających z pandemii koronawirusa, okrągły jubileusz urodzin św. Jana Pawła II.

Dodajmy, że udział we wspomnianej akcji wpisuje się w kalendarz naszych działań związanych z nadaniem imienia Szkole Podstawowej w Mycielewie.

Materiał: R. Szczepaniak, J. Kozerewicz, W. Nowak

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 18 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

O Stowarzyszeniu Oficerów Więziennictwa. Czym się zamuje?

Przyglądamy się bliżej działalności Stowarzyszenia Oficerów Więziennictwa. Jaka jest jego #historia? Jakie stawia sobie cele? Do czego dąży w swoich działaniach?

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Środowiska. Ochrona zasobów wodnych to konieczność

Kwestia dostępności wody jest obecnie jednym z największych wyzwań #dotyczących zrównoważonego rozwoju. Nie tylko w odległych zakątkach świata, ale także w Polsce. Obchodzony 5 czerwca z inicjatywy Organizacji Narodów Zjednoczonych Światowy Dzień Środowiska to dobry moment, by zastanowić się, co każdy z nas może zrobić w kontekście ochrony tego życiodajnego zasobu.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)
0

Zdrowe odżywianie podczas pracy zdalnej. Przepis na sałatkę w stylu toskańskim

Pomimo cyklicznego znoszenia obostrzeń wielu z nas wciąż pracuje w trybie #zdalnym. A to z kolei stanowi nie lada wyzwanie dla naszej codziennej diety. Inaczej bowiem komponujemy menu zabierane do firmy, inaczej podejść należy do planowania posiłków, pracując w domowym zaciszu. W obu jednak przypadkach kluczem jest zbilansowana dieta, zapewniająca siłę i energię na cały dzień intensywnej pracy.

(czytaj więcej)