Dziś mamy 6 czerwca 2020, sobota, imieniny obchodzą:

18 października 2019

,,Skrzaty i Gumisie’’ w Nadleśnictwie. Zapoznały się z florą i fauną

fot. pow.

fot. pow.

Dnia 17.10.2019 r. dzieci z grupy ,, Skrzaty i Gumisie ‘’ z Samorządowego Przedszkola nr 2 w Szubinie wybrały się na wycieczkę do Nadleśnictwa Szubin.

Przedszkolaki zapoznały się z florą i fauną występującą w naszym regionie. W sali edukacyjnej poznały system monitoringu, dzięki któremu las i jego mieszkańcy są bezpieczni. Dzieci z uwagą słuchały ciekawostek o ptakach, leśnych zwierzętach i roślinności , oglądały eksponaty.  Dzięki tym zajęciom dzieci poszerzyły wiadomości o lesie i jego mieszkańcach. Lepiej poznały zasady ochrony przyrody i opieki nad zwierzętami. Następnie udały się na ścieżkę dydaktyczną, a bezpośredni kontakt z przyrodą dostarczył dzieciom wielu wrażeń.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, dzięki którym dzieci przeżyły swoją pierwszą fascynującą przygodę dowiedziały się wielu nowych rzeczy i miały okazję podzielić się tym, co już wiedzą.

materiał: Wioletta WojtalewiczOceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Usta - powiekszanie
Test amortyzatorów
Metkownica SATO JUDO 26
sugerowana cena producenta: 184,50PLN
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Kwasy...
Botox
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
0

O Stowarzyszeniu Oficerów Więziennictwa. Czym się zamuje?

Przyglądamy się bliżej działalności Stowarzyszenia Oficerów Więziennictwa. Jaka jest jego #historia? Jakie stawia sobie cele? Do czego dąży w swoich działaniach?

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Środowiska. Ochrona zasobów wodnych to konieczność

Kwestia dostępności wody jest obecnie jednym z największych wyzwań #dotyczących zrównoważonego rozwoju. Nie tylko w odległych zakątkach świata, ale także w Polsce. Obchodzony 5 czerwca z inicjatywy Organizacji Narodów Zjednoczonych Światowy Dzień Środowiska to dobry moment, by zastanowić się, co każdy z nas może zrobić w kontekście ochrony tego życiodajnego zasobu.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)
0

Zdrowe odżywianie podczas pracy zdalnej. Przepis na sałatkę w stylu toskańskim

Pomimo cyklicznego znoszenia obostrzeń wielu z nas wciąż pracuje w trybie #zdalnym. A to z kolei stanowi nie lada wyzwanie dla naszej codziennej diety. Inaczej bowiem komponujemy menu zabierane do firmy, inaczej podejść należy do planowania posiłków, pracując w domowym zaciszu. W obu jednak przypadkach kluczem jest zbilansowana dieta, zapewniająca siłę i energię na cały dzień intensywnej pracy.

(czytaj więcej)