Dziś mamy 12 listopada 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

17 października 2019

,,Dla kochanych Pań”. Dzień Edukacji Narodowej w Donaldzie

Jak co roku przedszkolaki z ,,Donalda” wzięły udział w uroczystościach z okazji Święta Edukacji Narodowej.

Dużo wcześniej nasi mali milusińscy wykonali piękne zaproszenia na tę uroczystość, a także laurki dla wszystkich Pań i Pana woźnego. Wzbudziło to w dzieciach wiele pozytywnych emocji, a każdą niemal pracę starały się wykonać nad wyraz dokładnie i estetycznie.

 14.10 br zarówno dzieci i jak i panie wspólnie zgromadziły się w sali, aby móc uczestniczyć w uroczystym apelu. Podczas występu starszaki i średniaki zaprezentowały swoje talenty recytatorskie, wokalne i taneczne. W tym wyjątkowym dniu nie zabrakło ciepłych i wzruszających słów skierowanych do całego grona pedagogicznego oraz personelu Przedszkola Niepublicznego ,,Donald”. Panie były ogromnie wzruszone występem dzieci i pięknymi wierszykami.

Za piękny występ małych aktorów nagrodzono gromkimi brawami. Po części oficjalnej przedszkolaki wręczyły swoim ukochanym Paniom piękne laurki
z życzeniami:

Każdemu przedszkolakowi radość się udziela,
gdy zbliża się Dzień Nauczyciela.
Z okazji tego zaszczytnego Święta
niech każda buzia będzie uśmiechnięta.
Kochanej Pani
najpiękniejsze składamy życzenia
z głębi serca płynące, czekające spełnienia,
niechaj kłopoty znikną, sukcesów przybędzie,
niechaj zdrowie dopisze, a szczęście się przędzie.
Wszystko, co piękne i wymarzone,
niech w Pani życiu będzie spełnione.

materiał: mgr Justyna Szatlach

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu

Oceń artykuł: 6 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Kolorowy zawrót głowy. Wysokiej jakości farby dla Twojego domu

Termo Organika, największy producent styropianu oraz kompletnego systemu ociepleń, zapewnia inwestorom niemal nieskończony wachlarz kolorów# farb do wnętrz oraz na elewacje budynków za sprawą najnowszego wzornika Colors of Termo Organika, który posiada aż 264 kolory! Ponadto producent zachęca do eksperymentowania z kolorami i gwarantuje możliwość przygotowania barw w różnych tonacjach, według indywidualnych preferencji klienta.

(czytaj więcej)
0

„To służba na rzecz społeczeństwa”. Komendant o swojej pracy

Mł. insp. Krzysztof Zawołański w policyjne szeregi wstąpił w marcu 1991 roku. W marcu bieżącego roku minęło mu 28 lat służby w policji. Od lutego kieruje Komendą Powiatową Policji w Nakle.

(czytaj więcej)
0

Co piąty uczeń nałogowo korzysta ze smartfona. Niepokojące dane

Niepokój, zdenerwowanie, problemy z koncentracją i uczucie przeciążenia nadmiarem informacji,# przy jednoczesnym braku wystarczającego wsparcia ze strony rodziców – taki obraz polskich nastolatków w sieci wyłania się z badania „Młodzi Cyfrowi” przeprowadzonego przez Fundację Dbam o Mój Z@sięg i Uniwersytet Gdański, we współpracy z firmami LIBRUS i PCG Edukacja.

(czytaj więcej)
0

Zero na koncie? Oby tak dalej!

Co Polacy zrobili w tym roku już ponad 454 tysiące razy?# Sprawdzili online swoje punkty karne. Zrób to i Ty. Zwłaszcza, że przed nami kolejny długi weekend. Wielu spędzi go w drodze.

(czytaj więcej)