Dziś mamy 5 czerwca 2020, piątek, imieniny obchodzą:

17 października 2019

,,Dla kochanych Pań”. Dzień Edukacji Narodowej w Donaldzie

Jak co roku przedszkolaki z ,,Donalda” wzięły udział w uroczystościach z okazji Święta Edukacji Narodowej.

Dużo wcześniej nasi mali milusińscy wykonali piękne zaproszenia na tę uroczystość, a także laurki dla wszystkich Pań i Pana woźnego. Wzbudziło to w dzieciach wiele pozytywnych emocji, a każdą niemal pracę starały się wykonać nad wyraz dokładnie i estetycznie.

 14.10 br zarówno dzieci i jak i panie wspólnie zgromadziły się w sali, aby móc uczestniczyć w uroczystym apelu. Podczas występu starszaki i średniaki zaprezentowały swoje talenty recytatorskie, wokalne i taneczne. W tym wyjątkowym dniu nie zabrakło ciepłych i wzruszających słów skierowanych do całego grona pedagogicznego oraz personelu Przedszkola Niepublicznego ,,Donald”. Panie były ogromnie wzruszone występem dzieci i pięknymi wierszykami.

Za piękny występ małych aktorów nagrodzono gromkimi brawami. Po części oficjalnej przedszkolaki wręczyły swoim ukochanym Paniom piękne laurki
z życzeniami:

Każdemu przedszkolakowi radość się udziela,
gdy zbliża się Dzień Nauczyciela.
Z okazji tego zaszczytnego Święta
niech każda buzia będzie uśmiechnięta.
Kochanej Pani
najpiękniejsze składamy życzenia
z głębi serca płynące, czekające spełnienia,
niechaj kłopoty znikną, sukcesów przybędzie,
niechaj zdrowie dopisze, a szczęście się przędzie.
Wszystko, co piękne i wymarzone,
niech w Pani życiu będzie spełnione.

materiał: mgr Justyna Szatlach

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu

Oceń artykuł: 6 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

O Stowarzyszeniu Oficerów Więziennictwa. Czym się zamuje?

Przyglądamy się bliżej działalności Stowarzyszenia Oficerów Więziennictwa. Jaka jest jego #historia? Jakie stawia sobie cele? Do czego dąży w swoich działaniach?

(czytaj więcej)
0

Dzień Różnorodności Biologicznej. Dlaczego należy dbać o każdy gatunek?

Środowisko naturalne w ostatnich dekadach musi mierzyć się z wieloma wyzwaniami.# Niestety, za część tych problemów odpowiada człowiek i jego działalność, prowadząca m.in. do intensyfikacji efektu cieplarnianego. Obchodzony z inicjatywy ONZ Międzynarodowy Dzień Różnorodności Biologicznej (22 maja) to dobry moment, by zauważyć, że każdy z nas może przeciwdziałać negatywnym zmianom w światowym ekosystemie.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)
0

Zdrowe odżywianie podczas pracy zdalnej. Przepis na sałatkę w stylu toskańskim

Pomimo cyklicznego znoszenia obostrzeń wielu z nas wciąż pracuje w trybie #zdalnym. A to z kolei stanowi nie lada wyzwanie dla naszej codziennej diety. Inaczej bowiem komponujemy menu zabierane do firmy, inaczej podejść należy do planowania posiłków, pracując w domowym zaciszu. W obu jednak przypadkach kluczem jest zbilansowana dieta, zapewniająca siłę i energię na cały dzień intensywnej pracy.

(czytaj więcej)