Dziś mamy 18 sierpnia 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

07 sierpnia 2019

„Wakacje z tenisem 2019”. Letnia przygoda dzieci z tenisem

fot. pow.

fot. pow.

Na korcie tenisowym w Kcyni przy ulicy Poznańskiej odbyło się# podsumowanie dwutygodniowych zajęć tenisowych z dziećmi w ramach projektu realizowanego przy współpracy ze Starostwem Powiatowym w Nakle nad Notecią.

W zajęciach tenisowych wzięło łącznie udział 16 uczestników podzielonych na trzy grupy wiekowe: grupa zielona to 4-5 latkowie ćwiczący w ramach ”przedszkola tenisowego”, grupa niebieska to 6-8 latkowie i grupa czerwona to dzieci w wieku 9-10 lat. Podsumowania akcji letniej dokonał prezes Kcyńskiego Stowarzyszenia Tenisowego „Nasz Kort” w Kcyni Maciej Krzyżanowski. Prezes podziękował wszystkim dzieciom i ich rodzicom za wytrwałość w zajęciach, świetną wspólną zabawę i rozwijania zainteresowań sportowych wśród uczestników. Okres wakacyjny w tym roku jest szczególnie długą przerwą od nauki a oderwanie dzieci od wielu „multimedialnych pochłaniaczy czasu” jest trafnym przedsięwzięciem kcyńskiego stowarzyszenia tenisowego.

Na wszystkich uczestników ostatniego spotkania w ramach akcji „Wakacji z tenisem” czekało wiele atrakcji: smaczne ciasto ufundowane przez kcyński oddział „Cukierni-Piekarni Grochola”, lody ufundowane przez firmę „ROKA” w Kcyni, pizza margherita, capriciosa i pepperoni, słodycze i napoje. Po wspólnej biesiadzie odbyło się wręczenie statuetek i drobnych upominków wszystkim dzieciom uczestniczącym w akcji letniej. Następnie odbyła się ostatnia wspólna i ulubiona zabawa wszystkich dzieci „Murarz”, a po niej dzieci mogły przejechać się kabrioletem wokół stadionu.

Letnia akcja „Wakacje z tenisem 2019” została sfinansowana z środków Powiatu Nakielskiego ramach projektu „Rozwój i promocja tenisa ziemnego na terenie gminy Kcynia w roku 2019”.

W tym miejscu kierujemy serdecznie podziękowania wszystkim sponsorom za wsparcie akcji w szczególności: Zarządowi Powiatu Nakielskiego, p. Weronice Topolewskiej z firmy – „GROCHOLA”, p. Izabelli Witczak z firmy „ROKA” oraz wszystkim wolontariuszom z Kcyńskiego Stowarzyszenia Tenisowego „Nasz Kort” w Kcyni.

Materiał: Kcyńskie Stowarzyszenie Tenisowe „Nasz kort” w Kcyni

Oceń artykuł: 2 1

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Posnet Themo EJ
sugerowana cena producenta: 2950,77PLN
Szafy przesuwne
Rolery - mezoterapia skóry
Lipoliza injekcyjna
Novitus Deon E
sugerowana cena producenta: 2816,70PLN
Szczotki do włosów tytanowe Termix
Metkownica SATO JUDO 26
sugerowana cena producenta: 184,50PLN
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
0

Okres grzewczy coraz bliżej. Jak zadbać o modernizację źródła ciepła?

We wrześniu rozpoczyna się kolejny sezon grzewczy. Coraz chłodniejsze dni i # noce oznaczają konieczność uruchomienia centralnego ogrzewania w naszych domach.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

Wytwarzamy zbyt dużo CO2. Już możemy odczuć zmiany klimatu

Dwutlenek węgla (CO2) to jeden z gazów cieplarnianych, którego nadmierna emisja # przyczynia się do niepożądanych zmian klimatycznych na świecie.

(czytaj więcej)
0

Kierunek wakacje. Dlaczego warto wybrać lot czarterowy?

Coraz więcej osób interesuje się lotami czarterowymi. Przeloty organizowane przez # biura podróży potrafią kosztować znacznie mniej, niż te wykupione bezpośrednio u przewoźnika.

(czytaj więcej)