Dziś mamy 19 listopada 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

10 lipca 2019

„W czasie deszczu dzieci się nudzą”. Startuje nowy konkurs

"Sposób na wakacyjną nudę! Kapryśna pogoda za oknami chwilami nas nie rozpieszcza, dzień za # dniem przemija, pojawia się pytanie co zrobić, aby ten czas nie był czasem straconym.

„W czasie deszczu dzieci się nudzą” wybrzmiewa w głowach niektórych rodziców, niestety słowo nuda powszechna staje się nie tylko już w czasie deszczu, ale nawet jak jest piękna pogoda. Sposób na wakacyjną nudę? Zapraszamy gorąco do udziału w Konkursie „Nakło mój dom”, którego organizatorem jest Nakielski Ośrodek Kultury.

Do udziału zapraszamy przed wszystkim dzieci oraz młodzież. Wyzwanie na lato 2019 to odnaleźć skarb, którym mogą być wspomnienia, niesamowite historie, opowieści z dzieciństwa.

Przedmiotem konkursu jest przeprowadzenie wywiadu z bliskimi, którzy opisują swoje wspomnienia, opowieści, anegdoty. Powinny być one związane z Nakłem nad Notecią lub inną miejscowością Gminy Nakło, spisane, nagrane w formie audio lub video.

Zapraszamy gorąco do udziału.

materiał: Romana Janka

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 0 0
Pliki do pobrania
nakło mój dom.odt

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Mężczyźni wydadzą na święta Bożego Narodzenia średnio o 500 zł więcej niż kobiety

1722 zł – średnio tyle pieniędzy przeznaczymy w tym roku na święta Bożego Narodzenia.# Co ciekawe, mężczyźni wydadzą przeciętnie ok. 2000 zł, podczas gdy kobiety – ok. 1500 zł. Najdroższe święta będą miały osoby trzydziestokilkuletnie. Zobacz, co jeszcze wynika z badania Barometr Providenta.

(czytaj więcej)
0

Ciąża u kobiety po 40 roku życia. Co warto zapamiętać?

Decyzja o zajściu w ciążę, to kwestia indywidualna. Coraz częściej # kobiety decydują się na nią w późniejszym wieku.

(czytaj więcej)
0

Co piąty uczeń nałogowo korzysta ze smartfona. Niepokojące dane

Niepokój, zdenerwowanie, problemy z koncentracją i uczucie przeciążenia nadmiarem informacji,# przy jednoczesnym braku wystarczającego wsparcia ze strony rodziców – taki obraz polskich nastolatków w sieci wyłania się z badania „Młodzi Cyfrowi” przeprowadzonego przez Fundację Dbam o Mój Z@sięg i Uniwersytet Gdański, we współpracy z firmami LIBRUS i PCG Edukacja.

(czytaj więcej)
0

Ciepło, zdrowo i bezpiecznie. Czy Twój dom jest gotowy na nadejście zimy?

Okres poprzedzający zimę w naszej szerokości geograficznej związany jest z krótkimi dniami#, ochłodzeniem i wszechobecną szarością. Dlatego warto poszukać pozytywnych aspektów takiej pogody. To idealny czas, aby bez wyrzutów sumienia rozpocząć kilkumiesięczny rytuał spędzania wieczorów w wygodnym dresie, z kubkiem gorącej herbaty, czytając książkę czy oglądając ulubiony serial. Zanim zaczniemy w pełni korzystać z jesienno-zimowej aury warto zadbać o odpowiedni mikroklimat w domu i przygotować go na nadejście naprawdę mroźnych miesięcy.

(czytaj więcej)