Dziś mamy 22 maja 2018, wtorek, imieniny obchodzą:
27 kwietnia 2018

„Tęczowe Wzgórze” na podium. Przedszkolaki dały z siebie wszystko

fot. Marta Podemska

fot. Marta Podemska

Przedszkole nr 1 "Tęczowe Wzgórze" w Nakle nad Notecią stanęło na podium. W #czwartek, 26 kwietnia w Ślesinie odbyła się X Gminna Olimpiada Sportowa dla Przedszkolaków.

Dzieci z "Tęczowego Wzgórza" zajęły 3. miejsce (1 punkt dzielił je od 2. miejsca, a 2 punkty od pierwszego). Jesteśmy bardzo dumni z naszych przedszkolaków. Gratulujemy.

"Tęczowe Wzgórze" reprezentowali:
Martyna Kaniewska
Maja Wika
Kaja Rapier
Wiktoria Huszek
Jagoda Bartosik
Maksymilian Dornowski
Maksymilian Jankowski
Marcin Romanek
Mateusz Świątek
Jakub Pieprzka
Adrian Lipski
Nikodem Smażyk

materiał: Marta Podemska

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Wydatki, wysokość świadczeń i nie tylko. Emeryci i renciści w statystykach

W 2017 r. wzrosła względem roku 2016 liczba osób pobierających świadczenia emerytalno-#rentowe z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). W tym czasie zmniejszyła się natomiast liczba rolników indywidualnych pobierających emerytury i renty. Jednocześnie odnotowano wzrost zarówno wydatków na świadczenia społeczne, jak i wysokości emerytur i rent.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)