Dziś mamy 16 sierpnia 2018, czwartek, imieniny obchodzą:
27 kwietnia 2018

„Tęczowe Wzgórze” na podium. Przedszkolaki dały z siebie wszystko

fot. Marta Podemska

fot. Marta Podemska

Przedszkole nr 1 "Tęczowe Wzgórze" w Nakle nad Notecią stanęło na podium. W #czwartek, 26 kwietnia w Ślesinie odbyła się X Gminna Olimpiada Sportowa dla Przedszkolaków.

Dzieci z "Tęczowego Wzgórza" zajęły 3. miejsce (1 punkt dzielił je od 2. miejsca, a 2 punkty od pierwszego). Jesteśmy bardzo dumni z naszych przedszkolaków. Gratulujemy.

"Tęczowe Wzgórze" reprezentowali:
Martyna Kaniewska
Maja Wika
Kaja Rapier
Wiktoria Huszek
Jagoda Bartosik
Maksymilian Dornowski
Maksymilian Jankowski
Marcin Romanek
Mateusz Świątek
Jakub Pieprzka
Adrian Lipski
Nikodem Smażyk

materiał: Marta Podemska

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Rodzina 500+ i dobry start. Wpłynęło ponad 1,1 mln wniosków

Ponad 1,1 mln złożonych wniosków, w tym prawie 850 tys. o świadczenie dobry #start – to dotychczasowy bilans składania wniosków online o świadczenie Rodzina 500+ oraz dobry start.

(czytaj więcej)
0

Dziś Wielki Dzień Pszczół. Urząd Statystyczny przygotował infografikę

8 sierpnia obchodzimy Wielki Dzień Pszczół. Z tej okazji Główny Urząd Statystyczny #przygotował infografikę, z której możemy dowiedzieć się kilku informacji na temat pszczelarzy i produkcji miodu w Polsce.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)