Dziś mamy 22 stycznia 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

27 kwietnia 2018

„Tęczowe Wzgórze” na podium. Przedszkolaki dały z siebie wszystko

fot. Marta Podemska

fot. Marta Podemska

Przedszkole nr 1 "Tęczowe Wzgórze" w Nakle nad Notecią stanęło na podium. W #czwartek, 26 kwietnia w Ślesinie odbyła się X Gminna Olimpiada Sportowa dla Przedszkolaków.

Dzieci z "Tęczowego Wzgórza" zajęły 3. miejsce (1 punkt dzielił je od 2. miejsca, a 2 punkty od pierwszego). Jesteśmy bardzo dumni z naszych przedszkolaków. Gratulujemy.

"Tęczowe Wzgórze" reprezentowali:
Martyna Kaniewska
Maja Wika
Kaja Rapier
Wiktoria Huszek
Jagoda Bartosik
Maksymilian Dornowski
Maksymilian Jankowski
Marcin Romanek
Mateusz Świątek
Jakub Pieprzka
Adrian Lipski
Nikodem Smażyk

materiał: Marta Podemska

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)