Dziś mamy 25 czerwca 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

25 maja 2019

„Rodzina – tu zaczyna się życie”. Piknik rodzinny

fot.pow

fot.pow

Dnia 24 maja w Niepublicznym Przedszkolu Katolickim rozpoczął się piknik rodzinny# najmłodszej i najstarszej grupy zatytułowany „Rodzina – tu zaczyna się życie”.

Tegoroczną imprezę rozpoczęliśmy od wspólnych występów Naszych przedszkolaków. Dzieci młodsze oprócz wierszy i piosenek zaprezentowały 2 tańce. Dzieci starsze zatańczyły do muzyki „Piradihna”. Nie zabrakło licznych atrakcji takich jak kucyki, wóz strażacki, pokaz judo. Podczas pikniku wszyscy mogli zasmakować grillowanych mięs i kiełbasek przygotowanych przez rodziców, jak i wielu słodkości i owoców. W miłej atmosferze czas pikniku minął szybko. Ze spotkania pozostało wiele fotografii, a to za sprawą wizyty pani fotograf Lidii Koniec. Wszystkim uczestnikom pikniku dziękujemy za cudowną zabawę.

Serdeczne podziękowania składamy na ręce Pana Leopolda Zwolińskiego, Pana Michała Dubkowskiego, Pana Michała Patera, Państwa Pauliny i Łukasza Budników, Pani Patrycji Łusiak, Pani Katarzyny Majchrzak, Pana Eugeniusza Mik oraz strażaków z Komendy Straży Pożarnej w Nakle nad Notecią.

Materiał: mgr Agnieszka  Beger, mgr Agnieszka Bartosik, Niepubliczne Przedszkole Katolickie

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 143 260

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)