Dziś mamy 20 września 2019, piątek, imieniny obchodzą:

25 maja 2019

„Rodzina – tu zaczyna się życie”. Piknik rodzinny

fot.pow

fot.pow

Dnia 24 maja w Niepublicznym Przedszkolu Katolickim rozpoczął się piknik rodzinny# najmłodszej i najstarszej grupy zatytułowany „Rodzina – tu zaczyna się życie”.

Tegoroczną imprezę rozpoczęliśmy od wspólnych występów Naszych przedszkolaków. Dzieci młodsze oprócz wierszy i piosenek zaprezentowały 2 tańce. Dzieci starsze zatańczyły do muzyki „Piradihna”. Nie zabrakło licznych atrakcji takich jak kucyki, wóz strażacki, pokaz judo. Podczas pikniku wszyscy mogli zasmakować grillowanych mięs i kiełbasek przygotowanych przez rodziców, jak i wielu słodkości i owoców. W miłej atmosferze czas pikniku minął szybko. Ze spotkania pozostało wiele fotografii, a to za sprawą wizyty pani fotograf Lidii Koniec. Wszystkim uczestnikom pikniku dziękujemy za cudowną zabawę.

Serdeczne podziękowania składamy na ręce Pana Leopolda Zwolińskiego, Pana Michała Dubkowskiego, Pana Michała Patera, Państwa Pauliny i Łukasza Budników, Pani Patrycji Łusiak, Pani Katarzyny Majchrzak, Pana Eugeniusza Mik oraz strażaków z Komendy Straży Pożarnej w Nakle nad Notecią.

Materiał: mgr Agnieszka  Beger, mgr Agnieszka Bartosik, Niepubliczne Przedszkole Katolickie

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 144 260

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Pralka w kuchni? Dlaczego nie!

W polskich kuchniach zmywarki to już codzienność. Niemal każdy kuchenny projekt zakłada obecność tego rodzaju urządzenia z przyczyn praktycznych i ekonomicznych.

(czytaj więcej)
0

Kocioł gazowy alternatywą dla „kopciucha”. Dlaczego warto zdecydować się na wymianę źródła ciepła?

Jesień coraz bliżej i już niebawem będziemy uruchamiać ogrzewanie w naszych domach.# To ostatni dzwonek, by wymienić zasilane węglem, przestarzałe i nieefektywne „kopciuchy” na kotły gazowe, które umożliwią zaoszczędzenie energii oraz oddychanie czystszym powietrzem.

(czytaj więcej)
0

E-rewolucja. Cyfryzacja w służbie zdrowia

E-recepty w aplikacji mObywatel, profil zaufany potwierdzany w przychodni – to tylko kilka najnowszych ułatwień dla pacjentów#, które przygotowaliśmy wspólnie z Ministerstwem Zdrowia. W poniedziałek na briefingu w Siedlcach mówił o nich minister cyfryzacji Marek Zagórski.

(czytaj więcej)
0

Cukrzyca ciążowa. Jak sobie z nią radzić ?

Cukrzyca ciążowa to choroba dotycząca około 4-7% kobiet w ciąży.# Jest to jednostka chorobowa, na którą najczęściej zapadają przyszłe mamy. Ze względu na szerszy dostęp do diagnostyki, rozpoznawana jest ona u kobiet znacznie częściej niż kiedyś. Nieleczona cukrzyca ciążowa może stwarzać zagrożenie zarówno dla mamy jak i dla rozwijającego się płodu. Jak rozpoznać cukrzycę ciążową, jak ją leczyć, opisuje położna Alina Jedlińska – ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)