Dziś mamy 20 października 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

12 września 2019

„O zasadach bezpieczeństwa”. Teatr odwiedził dzieci

Dnia 12 września dzieci z Niepublicznego Przedszkola Katolickiego odwiedzili aktorzy Teatru Amuzado z Krakowa z przedstawieniem pt. Przygody Rysia Ryszarda.

Główny bohater przedstawił przedszkolakom ewentualne niebezpieczeństwa, z którymi mogą zetknąć się w ruchu ulicznym. Zwrócił również uwagę na umiejętność udzielania pierwszej pomocy w różnych sytuacjach zagrożenia zdrowia oraz na niebezpieczeństwa wynikające z kontaktu z osobami obcymi. Podczas spotkania dzieci chętnie brały udział w licznych tańcach oraz zabawach. Serdecznie dziękujemy aktorom za miłe spotkanie.

Materiał: mgr A. Beger / Niepubliczne Przedszkole Katolickie

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 1 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Biotyna. Dobrodziejstwo dla włosów

Biotyna, nazywana potocznie witaminą piękna, ma duży wpływ na wygląd naszych włosów, paznokci i skóry.# Regularnie dostarczana do organizmu, pełni niezwykle ważną funkcję zarówno w metabolizowaniu węglowodanów, jak i tłuszczów. Jej zadaniem jest wytwarzanie hemoglobiny, której rolą jest przenoszenie tlenu do wszystkich komórek ludzkiego ciała. Jak biotyna wpływa na stan naszych włosów i czy warto uzupełniać jej niedobór w organizmie?

(czytaj więcej)
0

Urząd dzwoni do obywatela. Sejm przyjął zmiany

Przyspieszenie załatwiania spraw urzędowych – to nasz cel. Dzięki przyjętym wczoraj przez Sejm zmianom, które zaproponowaliśmy w ustawie o informatyzacji, będzie szybciej i skuteczniej.

(czytaj więcej)
0

Przejechał dla Zuzi granicami Polski. Warto działać

Ponad 3 tysiące kilometrów w 35 dni. Taki dystans granicami Polski przejechał na rowerze pan Andrzej Błonk w ramach zorganizowanej przez siebie akcji charytatywnej.# Zebrane w ten sposób pieniądze zasilą konto 5-letniej Zuzi, która potrzebuje ich na dalszą rehabilitację.

(czytaj więcej)