Dziś mamy 25 czerwca 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

17 maja 2019

„Narkotyki i dopalacze zabijają”. Policjanci promowali kampanię w szkole

fot. powierzone

fot. powierzone

Wczoraj, 16 maja policjanci zajmujący się w nakielskiej komendzie profilaktyką spotkali się z # uczniami w Szkole Podstawowej w Kołaczkowie.# Zajęcia przeprowadzono dla uczniów klas IV – VIII.

Wczoraj, 16 maja policjanci zajmujący się w nakielskiej komendzie profilaktyką spotkali się z uczniami w Szkole Podstawowej w Kołaczkowie. Zajęcia przeprowadzono dla uczniów klas IV – VIII.

Prowadzący spotkanie sierż. szt. Zofia Wrzeszcz i sierż. szt. Marcin Pilch omówili wiele ważnych kwestii. Mowa była o przepisach ustawy o postępowaniu w sprawach nieletnich regulujących odpowiedzialność prawną młodych ludzi za łamanie prawa ze wskazaniem, że sprawy nieletnich rozstrzyga sąd rodzinny.

Wiele uwagi poświęcono także profilaktyce uzależnień. Prócz omówienia katalogu kar, jakie grożą młodzieży za posiadanie zabronionych środków, policjanci informowali też, jak niebezpieczne dla życia i zdrowia są środki psychoaktywne i jak tragiczne w skutkach może okazać się eksperymentowanie z nimi. Spotkanie z uczniami zostało zorganizowane w ramach promocji kampanii „Narkotyki i dopalacze zabijają”.

materiał: podkom. Justyna Andrzejewska/KPP Nakło nad Notecią

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 0 (0)

    Ccc, w dniu 21-05-2019 18:43:41 napisał:

    A co to za różnica kto będzie rządzić. Czy to coś zmieni?

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Dziękujemy za dodanie opinii. Niebawem pojawi się na stronie.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Sprzedaż opon
MEBLE PIOTR PASIEKA
Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
Masaż gorącymi kamieniami
DATECS Maluch E.ko
sugerowana cena producenta: 1351,77PLN
Koloryzacja - nowoczesne techniki
Meble łazienkowe
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)