Dziś mamy 13 grudnia 2017, środa, imieniny obchodzą:
28 listopada 2017

„My jesteśmy przedszkolacy”. Pasowania dokonała dyrektor przedszkola

fot. Przedszkole nr 2 w Nakle

fot. Przedszkole nr 2 w Nakle

W czwartek 23 listopada w Przedszkolu nr 2 w Nakle odbyła się uroczystość ,,Pasowanie #na Przedszkolaka’’.

Dzieci z grupy ,,Żuczki’’ oraz "Mróweczki" przygotowały występ artystyczny, w którym nie zabrakło wierszyków, piosenek oraz tańców. Następnie po złożeniu właściwego przyrzeczenia, Pani Dyrektor za pomocą ,,magicznego’’ ołówka dokonała pasowania każdego dziecka na Przedszkolaka. Po występach artystycznych dzieci wraz z rodzicami zostali zaproszeni na słodki poczęstunek. 

Materiał: S. Olszewska 

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 13

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Piękna na mikołajki – oczaruj go swoim wyglądem!

Mikołajki to przede wszystkim dzień obdarowywania najbliższych podarunkami. Możesz jednak sprawić, by ukochany zapamiętał ten moment na dłużej za sprawą Twojego niebanalnego wizerunku. Zadbaj o odpowiednią stylizację oraz piękny makijaż!

(czytaj więcej)
0

Wydatki w gospodarstwach domowych. Na co wydaliśmy najwięcej pieniędzy?

Urząd Statystyczny w Bydgoszczy zebrał informacje dotyczące wydatków przeciętnych #gospodarstw domowych w województwie kujawsko-pomorskim w 2016 roku. Jak dane te różnią się od tych w roku wcześniejszym?

(czytaj więcej)
0

Świąteczne bony podarunkowe do Studia Urody Lidii Gwóźdź

Nie masz pomysłu na prezent dla kogoś bliskiego? Nasz salon proponuje zakup specjalnego zaproszenia za dowolną kwotę, na usługi w naszym gabinecie.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)