Dziś mamy 13 grudnia 2018, czwartek, imieniny obchodzą:

28 listopada 2017

„My jesteśmy przedszkolacy”. Pasowania dokonała dyrektor przedszkola

fot. Przedszkole nr 2 w Nakle

fot. Przedszkole nr 2 w Nakle

W czwartek 23 listopada w Przedszkolu nr 2 w Nakle odbyła się uroczystość ,,Pasowanie #na Przedszkolaka’’.

Dzieci z grupy ,,Żuczki’’ oraz "Mróweczki" przygotowały występ artystyczny, w którym nie zabrakło wierszyków, piosenek oraz tańców. Następnie po złożeniu właściwego przyrzeczenia, Pani Dyrektor za pomocą ,,magicznego’’ ołówka dokonała pasowania każdego dziecka na Przedszkolaka. Po występach artystycznych dzieci wraz z rodzicami zostali zaproszeni na słodki poczęstunek. 

Materiał: S. Olszewska 

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 13

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)