Dziś mamy 24 lutego 2018, sobota, imieniny obchodzą:
28 listopada 2017

„My jesteśmy przedszkolacy”. Pasowania dokonała dyrektor przedszkola

fot. Przedszkole nr 2 w Nakle

fot. Przedszkole nr 2 w Nakle

W czwartek 23 listopada w Przedszkolu nr 2 w Nakle odbyła się uroczystość ,,Pasowanie #na Przedszkolaka’’.

Dzieci z grupy ,,Żuczki’’ oraz "Mróweczki" przygotowały występ artystyczny, w którym nie zabrakło wierszyków, piosenek oraz tańców. Następnie po złożeniu właściwego przyrzeczenia, Pani Dyrektor za pomocą ,,magicznego’’ ołówka dokonała pasowania każdego dziecka na Przedszkolaka. Po występach artystycznych dzieci wraz z rodzicami zostali zaproszeni na słodki poczęstunek. 

Materiał: S. Olszewska 

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 13

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Działka od południa? To nie problem!

Za najwygodniejsze do zagospodarowania uchodzą działki z wjazdem od strony północnej. Ale nie każdy ma tyle szczęścia, żeby nabyć taką właśnie nieruchomość. Podpowiadamy, jaki projekt wybrać i jak następnie usytuować go na działce o mniej korzystnej lokalizacji.

(czytaj więcej)
0

To był pracowity rok dla strażaków. Wiele interwencji podjęto po nawałnicy

Ponad 31 tysięcy interwencji odnotowali w 2017 roku strażacy w województwie kujawsko-#pomorskim – to o 25 procent więcej niż w roku poprzednim. Jedna piątą strażackich akcji (ponad 6 tysięcy zdarzeń) stanowiły wyjazdy związane z usuwaniem skutków sierpniowej nawałnicy.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)