Dziś mamy 30 września 2020, środa, imieniny obchodzą:

24 stycznia 2020

„Moje życie - moja sprawa”. Spotkanie z Janem Dromaderem

fot. Agnieszka Andrzejewska

fot. Agnieszka Andrzejewska

W ramach lekcji religii i zajęć z wychowawcą w Zespole Szkół im. Władysława Łokietka w # Lubaszczu odbyły się spotkania z terapeutą uzależnień Janem Dromaderem.

Motto „Moje życie - moja sprawa” miało na celu uwrażliwić młodzież, poruszyć ich sumienia, ukazać sens życia. Prelegent uświadamiał młodym ludziom, jak ważne jest ponoszenie odpowiedzialności za swoje postępowanie i życiowe postawy.

Kto szanuje siebie i swoje życie – potrafi uszanować też drugiego człowieka. Pan Jan terapeuta i poeta żyje 23 lata w trzeźwości, udziela się społecznie, wspiera akcje dobroczynne i pomaga chorym dzieciom.

Młodzież z zainteresowaniem słuchała relacji z życia poety, zapoznała się z tomikiem poezji i wsparła datkami akcje charytatywne na rzecz dzieci.

materiał: Agnieszka Andrzejewska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 10 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Światowy Dzień bez Samochodu. Zamiast auta wybierz rower!

W dniu dzisiejszym obchodzimy Światowy# Dzień bez Samochodu. Jest to idealny czas, aby do pracy zamiast samochodem pojechać rowerem albo autobusem.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Zdrowa dieta na urlopie? To proste! Wystarczy pamiętać o kilku zasadach

Wyjazdy wakacyjne rządzą się swoimi prawami, a miejsca, które odwiedzamy kuszą #rozmaitymi aromatami i smakami. Jak cieszyć się wypoczynkiem bez wyrzutów sumienia i wpływu na figurę? Swoimi radami na wakacje bez wyrzeczeń dzieli się Gaja Kuroń, ekspertka dietetyczna w Kuroniowie Diety.

(czytaj więcej)
0

Sezon na grzyby w pełni. Poznajcie przepisy z tymi smakołykami

Początek jesieni nie musi oznaczać pożegnania z lokalnymi specjałami i sezonowymi #przysmakami. To pora idealna dla wszystkich miłośników grzybów. Zamiast zerkać w stronę warzywnych grządek, warto skupić się na darach prosto z lasu. Kurki, borowiki, podgrzybki, kanie, rydze, maślaki… Kulinarna wyobraźnia zaczyna pracować na najwyższych obrotach! Zastanawiacie się, jak wykorzystać te aromatyczne i pełne smaku skarby? Skorzystajcie z porad szefa kuchni Knorr i pozwólcie sobie na niezrównaną grzybową ucztę.

(czytaj więcej)