Dziś mamy 19 października 2019, sobota, imieniny obchodzą:

21 września 2019

„Moja pocztówka z Ekomuzeum Doliny Noteci”. Poznaliśmy laureatów konkursu

fot. MM

fot. MM

Już w sierpniu bieżącego roku Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk” zorganizowało # konkurs dla dzieci z terenu powiatu nakielskiego pn. „Moja pocztówka z Ekomuzeum Doliny Noteci”. Prace można było wysyłać do 13 września, a w ostatni czwartek poznaliśmy zwycięzców.

Celem konkursu było promowanie wartości historycznych, kulturowych i przyrodniczych Doliny Noteci, a także rozwój i kształtowanie wyobraźni plastycznej dzieci. Motywem przewodnim było Ekomuzeum Doliny Noteci.

Prace konkursowe ukazywały przyrodę, zwyczaje, tradycje, zabytki, miejsca warte odwiedzenia oraz wszelakie inne formy spędzania czasu w Dolinie Noteci. Uczestnikami konkursu były dzieci w wieku od 5 do 13 lat, które wykonywały prace dowolną techniką płaską (np. kolaż, rysunek czy wyklejanka).

Ostatecznie do organizatorów, tj lokalna grupa działania Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk”, wpłynęły 34 prace konkursowe.

W kategorii dzieci w wieku od 5 do 6 lat najlepsza była Maja Tekieli, w kategorii wiekowej od 7 do 9 lat zwyciężył Wiktor Milczarek, a laureatem w trzeciej kategorii od 10 do 13 lat został Wojciech Urban.

Każda z osób uczestniczących w konkursie otrzymała dyplom i upominek, natomiast na zwycięzców czekały nagrody specjalne.

Oceń artykuł: 3 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Posnet Bingo HS EJ
sugerowana cena producenta: 1586,70PLN
Czytniki kodów kreskowych
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Makijaż ślubny
Sypialnia - jasny dekor i ryflowane uchwyty
Jadalnia / pokój dzienny
Meble kuchenne
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
0

Bezpieczna droga do celu. Wybieramy materiał na modne i funkcjonalne schody

Zarówno w przestrzeniach publicznych, jak i tych przydomowych schody to codzienny widok.# Ich obecność zawdzięczamy zwykle ukształtowaniu terenu, które sprawia, że zastosowanie płaskiej nawierzchni nie jest możliwe. Aby spełniały swoją funkcję, były bezpieczne, a do tego niezwykle atrakcyjne wizualnie powinny zostać wykonane z przeznaczonych do tego okładzin. Jaki materiał spisze się w tym przypadku najlepiej?

(czytaj więcej)
0

Urząd dzwoni do obywatela. Sejm przyjął zmiany

Przyspieszenie załatwiania spraw urzędowych – to nasz cel. Dzięki przyjętym wczoraj przez Sejm zmianom, które zaproponowaliśmy w ustawie o informatyzacji, będzie szybciej i skuteczniej.

(czytaj więcej)
0

Problemy emocjonalne kobiet w ciąży. Co warto wiedzieć?

Ciąża i oczekiwanie na dziecko to jeden z najważniejszych etapów w # życiu kobiety.

(czytaj więcej)