Dziś mamy 3 lipca 2020, piątek, imieniny obchodzą:

12 listopada 2019

„Mali Patrioci”. Uczestniczyli w lekcji muzealnej

fot. pow.

fot. pow.

Z okazji Narodowego Święta Niepodległości, dzieci z grupy „Małe Sówki” z nakielskiego Przedszkola# „Słoneczko” uczestniczyły w lekcji muzealnej pt. „Biało – czerwone urodziny”, prowadzonej przez Pana Tomasza Pasieka.

Celem tych zajęć było kształtowanie poczucia tożsamości narodowej oraz poszerzenie wiedzy na temat ojczyzny. Dzieci z dużym zainteresowaniem słuchały opowieści „Żołnierza” o historii Polski, utrwaliły wiadomości na temat symboli narodowych. Dodatkowo „Małe Sówki” zaprezentowały swoje umiejętności artystyczne podczas II Przeglądu Piosenki Patriotycznej, którego celem było wspieranie wychowania patriotycznego.

Materiał: Justyna Gajewska

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
Posnet XL
sugerowana cena producenta: 3431,70PLN
Szczotka elektryczna z jonizacją Fox Red Hot
175PLN 140PLN
Meble kuchenne
Pieczątki Colop
Meble pokojowe
Materiały eksploatacyjne do wszystkich drukarek
Od 4,90 PLN
Sprawdzanie zadymienia i analiza spalin
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Dwa rozwiązania, ten sam efekt. Odpływ liniowy a brodzik podpłytkowy

Decyzja podjęta! W naszej łazience zamontujemy kabinę# prysznicową bez brodzika. To jednak nie koniec dylematów. Teraz musimy zdecydować, czy postawimy na brodzik podpłytkowy czy odpływ liniowy. Oba rozwiązania zapewniają bowiem ten sam końcowy efekt wizualny, choć konstrukcyjnie znacznie się od siebie różnią. Jakie są wady i zalety obu tych opcji? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)