Dziś mamy 8 lipca 2020, środa, imieniny obchodzą:

12 czerwca 2019

„Jak nie czytam jak czytam”. IV edycja akcji czytelniczej

fot. pow.

fot. pow.

Akcja czytelnicza „Jak nie czytam jak czytam” jest już # IV edycją.

Polega na wspólnym czytaniu książek w całej Polsce w jednym czasie 7 czerwca o godz. 10.00. Cieszy się ona bardzo dużą popularnością. Filia Dziecięca również włączyła się do tej akcji.

Głównym jej celem jest promocja czytelnictwa oraz stworzenie naszym czytelnikom warunków do czytania i możliwości „dotknięcia” każdej książki, w każdych warunkach. Czytamy wszędzie; w domu, ogrodzie, pociągu, autobusie i w bibliotece.

Ten dzień był właśnie wspaniałą okazją do tego, aby spotkać się w naszej bibliotece i wspólnie poczytać książki. Czytał mały i dorosły czytelnik; rodzic i dziecko. Każdy z nich mógł wybrać książkę o takiej tematyce jaką lubi. Naszym czytelnikom dajemy taki wybór, ponieważ posiadamy bogaty księgozbiór, z którego chętnie korzystają.

Czas z książką to magiczny czas , który daje nam wiele emocji i przeżyć. Jest czasem, który przenosi nas do innego świata, pobudza naszą wyobraźnię, dzięki której możemy znaleźć się w centrum wydarzeń i razem z bohaterami książek przeżywać ich historie.

Za rok zaprosiliśmy również wszystkich naszych czytelników do wzięcia udziału w tej akcji.

materiał: Iwona Pięta

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 6 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)